FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

Finał 31. edycji Konkursu "Teraz Polska"

2021-06-10

W środę, 9 czerwca 2021 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom 31. edycji Konkursu "Teraz Polska". Nagrodzono 12 produktów, 10 usług i dwie innowacje. Dwie usługi otrzymały wyróżnienia. Dyplomy i statuetki wręczali: Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda oraz prof. Michał Kleiber, Przewodniczący Kapituły Godła "Teraz Polska".

Laureaci 31. edycji Konkursu „Teraz Polska” (kolejność alfabetyczna): ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. k., BOSZ Szymanik i wspólnicy Sp.j., Browar Przystań Sp. z o.o., Bruk-Bet Sp. z o.o., Cellfast Sp. z o.o., Centrum Językowe KONIK Magdalena Kopacz (wyróżnienie), CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o., Clima Gold Sp. z o.o., Corab Sp. z o.o., DRZAZGA CLINIC Sp. z o.o., Ellipsis Energy Sp. z o.o., Euro-Eko Sp. z o.o., GeneMe Sp. z.o.o., Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Inter-Broker Sp. z o.o., Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., NEO.NET Jakub Koperski, NEXERA HOLDING Sp. z o.o., Producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet, Przedsiębiorstwo Handlowe MB Monika Brochocka, SportArt Paweł Janas, StethoMe Sp. z o.o., Sunday Polska Sp. z o.o, Uniwersal Sp. z o.o., WeTalk.pl s.c.(wyróżnienie), Zakłady Mięsne „Dobrosławów” Henryk Amanowicz. Czytaj więcej o laureatach >>>

Pobierz katalog 31. edycji Konkursu Teraz Polska

Zakończenie 31. edycji Konkursu „Teraz Polska” jest również momentem, od którego można zgłaszać produkty i usługi do 32. edycji.Już dzisiaj zachęcam do startu w kolejnej edycji Konkursu. Warto ubiegać się o Godło „Teraz Polska”, ponieważ jest ono dla klientów najlepszą i uznawaną przez nich samych wskazówką, że dany produkt lub usługa cechują się najwyższą jakością i polskim pochodzeniem – zachęca Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

Fot. Kamil Broszko

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda
Beata Drzazga - Drzaga Clinic
Monika Brochocka -Przedsiębiorstwa Handlowe MB
Michał Nowak – Cellfast Sp. z o.o.
Krzysztof Nowak – Uniwersal Sp. z o.o.
Magdalena Kopacz - Centrum Językowe KONIK
Janusz Gawiński i Antoni Jan Gawiński – JAWOR-PARKIET
Edyta Witkowska-Grześkiewicz – Bruk-Bet Sp. z o.o.
Jacek Jaworski – Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy
Paweł Elbanowski – StethoMe Sp. z o.o.
Grzegorz Dąbrowski – WeTalk s.c.
Paweł Janas – SportArt
Artur Ratajczak – Arra Group Sp. z o.o. Sp. k.
Adam Dominiak – Ellipsis Energy Sp. z o.o.
Robert Roman Kożuchowski – Inter-Broker Sp. z o.o.
Henryk Biały – Corab Sp. z o.o.
Marcin Pieczora – Sunday Polska Sp. z o.o.
Jacek Wiśniewski – NEXERA HOLDING Sp. o.o.
Piotr Alicki – Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.
Edyta Witkowska-Grześkiewicz z Bruk-Bet przemiawia w imieniu Laureatów

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.