FUNDACJA

Galeria zdjęć

Finał 31. edycji Konkursu "Teraz Polska"

2021-06-10

W środę, 9 czerwca 2021 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom 31. edycji Konkursu "Teraz Polska". Nagrodzono 12 produktów, 10 usług i dwie innowacje. Dwie usługi otrzymały wyróżnienia. Dyplomy i statuetki wręczali: Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda oraz prof. Michał Kleiber, Przewodniczący Kapituły Godła "Teraz Polska".

Laureaci 31. edycji Konkursu „Teraz Polska” (kolejność alfabetyczna): ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. k., BOSZ Szymanik i wspólnicy Sp.j., Browar Przystań Sp. z o.o., Bruk-Bet Sp. z o.o., Cellfast Sp. z o.o., Centrum Językowe KONIK Magdalena Kopacz (wyróżnienie), CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o., Clima Gold Sp. z o.o., Corab Sp. z o.o., DRZAZGA CLINIC Sp. z o.o., Ellipsis Energy Sp. z o.o., Euro-Eko Sp. z o.o., GeneMe Sp. z.o.o., Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy, Inter-Broker Sp. z o.o., Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., NEO.NET Jakub Koperski, NEXERA HOLDING Sp. z o.o., Producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet, Przedsiębiorstwo Handlowe MB Monika Brochocka, SportArt Paweł Janas, StethoMe Sp. z o.o., Sunday Polska Sp. z o.o, Uniwersal Sp. z o.o., WeTalk.pl s.c.(wyróżnienie), Zakłady Mięsne „Dobrosławów” Henryk Amanowicz. Czytaj więcej o laureatach >>>

Pobierz katalog 31. edycji Konkursu Teraz Polska

Zakończenie 31. edycji Konkursu „Teraz Polska” jest również momentem, od którego można zgłaszać produkty i usługi do 32. edycji.Już dzisiaj zachęcam do startu w kolejnej edycji Konkursu. Warto ubiegać się o Godło „Teraz Polska”, ponieważ jest ono dla klientów najlepszą i uznawaną przez nich samych wskazówką, że dany produkt lub usługa cechują się najwyższą jakością i polskim pochodzeniem – zachęca Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

Fot. Kamil Broszko

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda
Beata Drzazga - Drzaga Clinic
Monika Brochocka -Przedsiębiorstwa Handlowe MB
Michał Nowak – Cellfast Sp. z o.o.
Krzysztof Nowak – Uniwersal Sp. z o.o.
Magdalena Kopacz - Centrum Językowe KONIK
Janusz Gawiński i Antoni Jan Gawiński – JAWOR-PARKIET
Edyta Witkowska-Grześkiewicz – Bruk-Bet Sp. z o.o.
Jacek Jaworski – Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy
Paweł Elbanowski – StethoMe Sp. z o.o.
Grzegorz Dąbrowski – WeTalk s.c.
Paweł Janas – SportArt
Artur Ratajczak – Arra Group Sp. z o.o. Sp. k.
Adam Dominiak – Ellipsis Energy Sp. z o.o.
Robert Roman Kożuchowski – Inter-Broker Sp. z o.o.
Henryk Biały – Corab Sp. z o.o.
Marcin Pieczora – Sunday Polska Sp. z o.o.
Jacek Wiśniewski – NEXERA HOLDING Sp. o.o.
Piotr Alicki – Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.
Edyta Witkowska-Grześkiewicz z Bruk-Bet przemiawia w imieniu Laureatów