"PROMOTOR POLSKI" I "PROMOTOR POLSKIEJ GOSPODARKI"

Fundacja „Teraz Polska” promuje ludzi i firmy, których osiągnięcia współtworzą pozytywny wizerunek naszego kraju. Wyróżnienia "Promotor Polski" i "Promotor Polskiej Gospodarki", przyznawane od 2017 roku w poszczególnych regionach Polski, mają nagradzać i promować osiągane lokalnie sukcesy Polaków i rodzimej przedsiębiorczości. Wręczenia wyróżnień odbywają się podczas regionalnych kongresów i wydarzeń biznesowych.

Obecność rozpoznawalnych marek jest jednym z wyróżników silnej gospodarki narodowej. Wyróżnienia „Promotor Polskiej Gospodarki” otrzymują polskie firmy, które odnoszą sukcesy na rynku polski i rynkach międzynarodowych, oferują innowacyjne rozwiązania, są ambasadorami regionu oraz przyczyniają się do zwiększania konkurencyjności gospodarki.

Wizerunek Polski budują jednak nie tylko produkty, usługi i innowacje, ale także – a może przede wszystkim - ludzie. Stąd nasze przekonanie, że warto wyróżniać tych Polaków, którzy poprzez swoje dokonania i zaangażowanie przyczyniają się do propagowania oraz umacniania pozytywnego wizerunku naszego kraju. Osoby, które swoją działalnością i osiągnięciami na polu naukowym, kulturalnym lub biznesowym budują wizerunek naszej marki narodowej, nagradzane są wyróżnieniem "Promotor Polski"

Zobacz galerie zdjęć:

Wręczenie wyróżnień - Śląsk 2020

Wręczenie wyróżnień - Podlasie 2019

Wręczenie wyróżnień - Śląsk 2019

Wręczenie wyróżnień -  Podlasie 2018

Wręczenie wyróżnień - Podlasie 2017

Wręczenie wyróżnień - Śląsk 2017
 

Promotor Polski 2020/Śląsk

 

Promotor Polski 2017/Śląsk

 

Partnerzy projektu: