FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

PROMOTORZY POLSKI

Mazowsze (2021)

Małgorzata Lubczyńska

Dyrektor Marketingu, która od kilkunastu lat z sukcesami promuje markę Pruszyński - największego polskiego producenta stalowych pokryć dachów i elewacji. Firmy, która znakomicie potrafi sobie radzić z zagraniczną konkurencją oraz zdobywać rynki zagraniczne. Małgorzata Lubczyńska bardzo mocno angażuje się we wspieranie polskiego sportu, dostrzegając w sporcie wyjątkową płaszczyznę do promocji marki. W marcu tego roku znalazła się w gronie 10 najbardziej wpływowych kobiet w polskim sporcie, a w czerwcu otrzymała zaszczytne wyróżnienie Marketera XXI wieku. Blachy Pruszyński od wielu lat wspierają polska siatkówkę, stając się sponsorem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz głównym sponsorem rozgrywek PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Ponadto firma sponsoruje Stowarzyszenie MMA Polska.

 

Andrzej Person

Dziennikarz sportowy, od 1977 roku pracował w tygodnikach „Razem”, „Sportowiec” i „Mecz”.  Od 1988 roku komentator sportowy w Telewizji Polskiej, Eurosporcie i Polsacie Sport. W latach 1991-2001 prezes zarządu agencji reklamowych Gasport i Person Promotion. W latach 1996–2005 rzecznik prasowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz czterokrotny rzecznik prasowy polskich ekip olimpijskich na Igrzyskach olimpijskich. Z wykształcenia prawnik. Czołowy popularyzator golfa. Od 1996 do 2004 roku wiceprezes i prezes Polskiego Związku Golfa oraz członek Europejskiej Unii Golfa. Autor książki „Sport rządzi światem”. Senator RP w latach 2005-2015. Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Włocławka.

 

 

Robert Korzeniowski

Czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata, dwukrotny mistrz Europy. Były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego. Pierwszy zawodnik w historii chodu światowego i pierwszy polski sportowiec, który zdobył złote medale na trzech igrzyskach z rzędu, a także pierwszy zawodnik, który wygrał rywalizację na 20 i 50 km podczas jednych igrzysk. Twórca i pierwszy redaktor naczelny kanału TVP Sport. Doradca UEFA Events przy organizacji UEFA EURO 2012. W 2019 roku odpowiadał za pozycjonowanie medialne i marketing pierwszej polskiej worldtourowej drużyny kolarskiej CCC Team. Odznaczony: Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w 1996, Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2000, Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski w 2004. Mówca motywacyjny z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.