FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

PROMOTORZY POLSKI

Laureaci tytułu „Młody Promotor Polski”

Fot. KAKA.media/Teraz Polska
2 lipca 2023
5 czerwca br. w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczysta Gala Konkursu „Młody Promotor Polski” pod auspicjami Pierwszej Damy Agaty Kornhauser–Dudy
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
6 czerwca 2023
Statuetki otrzymali Zuzanna Budzyńska, Katarzyna Zdziebło oraz dr inż. Piotr Kuwałek.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
9 czerwca 2022
Podczas 32. Gali „Teraz Polska” już po raz drugi w historii Pierwsza Dama wręczyła nagrodę Młody Promotor Polski.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
6 lipca 2021
Zapraszamy na felieton filmowy z wręczenia nagrody "Młody Promotor Polski" 2021
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
9 czerwca 2021
9 czerwca podczas Gali „Teraz Polska” ogłoszono po raz pierwszy Nominowanych i Laureata nagrody "Młody Promotor Polski".
Pianista Piotr Alexewicz - Młodym Promotorem Polski
9 czerwca 2021
Występuję na wielu międzynarodowych konkursach, gram wiele zagranicznych koncertów i wszędzie jako Polak reprezentuję nasz kraj.

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.