FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

PROMOTORZY POLSKI

Aktualności i wydarzenia

Fot. Teraz Polska
25 października 2022
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” uhonorowała wybitnie osobistości za ich zasługi dla polskiego sportu oraz wkład w promocję Polski na arenie międzynarodowej.
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
21 października 2022
21 października w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyło się już trzecie wręczenie statuetek „Promotor Polski” w Małopolsce.
Fot. Teraz Polska
19 września 2022
Przyznanie tytułu Promotora Polski z Lubelszczyzny odbyło się  podczas inauguracji międzynarodowego turnieju siatkarskiego Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza.
Wywiad z prof. Tadeuszem Sławkiem, literaturoznawcą i poetą
31 maja 2022
O relacjach Śląska z resztą Polski i znaczeniu edukacji w dzisiejszych czasach.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
20 maja 2022
O tym jak teatr reaguje na współczesne niepokoje oraz o objaśnianiu Polakom specyfiki Śląska.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
13 maja 2022
26 kwietnia br. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2022 odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Promotor Polski” wybitym osobistościom ze Śląska.
Wywiad z Arturem Tomasikiem, prezesem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego
12 maja 2022
O rozwoju branży lotniczej, wyzwaniach, jakie stoją przed Śląskiem oraz o nagrodzie Promotor Polski.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
9 maja 2022
O potrzebie zmiany myślenia o edukacji młodych ludzi, o ofercie kształcenie AWSB oraz o wyzwaniach rozwojowych, jakie stoją przed Śląskiem.
Fot. Kamil Broszko / Teraz Polska
27 kwietnia 2022
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” kolejny raz uhonorowała wybitnie osobistości ze Śląska za ich zasługi w rozwój regionu i promocję Polski na arenie międzynarodowej.
Fot. Adrian Grycuk, Wikipedia
19 marca 2022
W 2017 roku otrzymał tytuł „Promotor Polski ze Śląska” przyznany przez Kapitułę „Teraz Polska”.
Profesor Kaniewska, Szejnfeld i Merczyński nagrodzeni. Znamy Promotorów Polski z Wielkopolski
28 lutego 2022
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” po raz pierwszy w historii uhonorowała wybitnie osobistości z Wielkopolski za ich zasługi w rozwój regionu i promocję Polski na arenie międzynarodowej.
Ferenc, Nowara i Wilk nagrodzeni. Znamy Promotorów Polski z Podkarpacia
5 listopada 2021
5 listopada w G2A Arenie podczas Kongresu 590 odbyło się drugie w historii uroczyste wręczenie statuetek „Promotor Polski” na Podkarpaciu.
Fot. Kamil Broszko
27 października 2021
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego uhonorowała wybitnie osobistości za ich zasługi dla polskiego sportu oraz wkład w promocję Polski na świecie.
Fot. Anna Karahan
18 października 2021
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego nagradza działających lub wywodzących się z poszczególnych regionów ludzi, którzy przez swoje dokonania i sukcesy promują Polskę.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
16 października 2021
Anna Dymna, Janusz Komurkiewicz, prof. Krzysztof Pyrć i Andrzej Bargiel dzielą się refleksją po otrzymaniu nagrody „Promotor Polski”.
Fot. Anna Karahan
13 października 2021
12 października br., w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyło się drugie w historii uroczyste wręczenie statuetek „Promotor Polski” w Małopolsce.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
10 października 2021
20 września br. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Fundacja „Teraz Polska” uhonorowała trzech wybitnych przedstawicieli Śląska tytułem „Promotor Polski”.
Fot. Kamil Broszko
20 września 2021
Naszym zadaniem jest promowanie ludzi, którzy są najcenniejszym dobrem ojczyzny i Śląska. - Jerzy Buzek
Fot. Teraz Polska
24 czerwca 2021
23 czerwca br. przy okazji Kongresu Business Without Limits w Jasionce koło Rzeszowa odbyła się Jubileuszowa Gala 5-lecia obiektu G2A Arena.
Fot. Anna Karahan
7 października 2020
Uhonorowani zostali: Elżbieta Penderecka, prof. Jacek Majchrowski, Ryszard Florek, dr Krzysztof Pawłowski.
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
26 września 2020
Po raz pierwszy wybrano Promotorów Polski z Małopolski
Fot. Teraz Polska
20 września 2020
Wydarzeniem towarzyszącym XII edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach była gala wręczenia tytułów "Promotor Polski" ze Śląska.
Fot. Teraz Polska
26 września 2019
26 września 2019 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku Fundacja „Teraz Polska” uhonorowała 4 laureatów tytułem Promotora Polski.
Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
14 maja 2019
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wyróżnia  Promotorów Polski i Promotorów Polskiej Gospodarki w Katowicach.
Promotorzy z Kujaw i Pomorza nagrodzeni!
18 marca 2019
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego podczas XXVI Welconomy Forum w Toruniu przyznała tytuły Promotora Polskiej Gospodarki i Promotora Polski.
Białostoczanie są niezwykli
4 października 2018
Przyznano tytuły Promotora Polski i Promotora Polskiej Gospodarki
Najlepsi na Śląsku wyróżnieni po raz drugi
21 maja 2018
Krzysztof Przybył: Wyróżnienia „Promotor Polski” i „Promotor Polskiej Gospodarki” trafiają do osób i firm, które poprzez swoje osiągnięcia budują wizerunek naszej narodowej marki. Chcemy honorować takie osoby i firmy we wszystkich regionach i w ten sposób uświadomić, że hasło, iż Polska jest silna siłą swoich regionów, nie jest bynajmniej pustym sloganem.  
Promotorzy Polski ze Śląska
15 maja 2018
15 maja 2018 roku podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wręczyła wyróżnienia „Promotor Polski”. Tytuły otrzymali Teresa Mokrysz, Joanna Wnuk-Nazarowa, Małgorzata Mańka-Szulik oraz Tadeusz Donocik. Ponadto podczas wydarzenia 3 firmy ze Śląska wyróżniono nagrodami „Promotor Polskiej Gospodarki”. 
"Promotorzy Polski" i „Promotorzy Polskiej Gospodarki” z Kujaw i Pomorza
12 marca 2018
12 marca br. podczas Welconomy Forum w Toruniu Fundacja „Teraz Polska” wręczyła wyróżnienia "Promotor Polski" i „Promotor Polskiej Gospodarki” osobom i firmom z województwa kujawsko-pomorskiego, których liczne sukcesy przyczyniają się do budowania marki „Polska”.
Promotorzy Marki Polska nagrodzeni w Białymstoku
2 października 2017
Krzysztof Przybył: Siła polskiej gospodarki tkwi w regionach. W ostatnich latach coraz więcej naszych firm nie tylko wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku, ale z powodzeniem podbija rynki zagraniczne. Miarą sukcesu polskiego rynku są właśnie kariery rodzimych przedsiębiorstw, które przez lata, cierpliwie i konsekwentnie, krok po kroku budowały swoją pozycję. 
Promotorzy Polski z Podlasia
28 września 2017
Dziś podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wręczyła wyróżnienia „Promotor Polski” oraz "Promotor Polskiej Gospodarki". Zobaczcie, do kogo trafiły statuetki. 
Wręczono wyróżnienia „Promotor Polskiej Gospodarki” i „Promotor Polski”
11 maja 2017
W czwartek, 11 maja 2017 roku podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wręczyła wyróżnienia „Promotor Polskiej Gospodarki”. Honorowymi tytułami wyróżniono 6 polskich firm, których liczne sukcesy przyczyniają się do budowania marki „Polska”. 

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.