FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

PROMOTORZY POLSKI

Śląsk (2017)

Wojciech Kuśpik

Prezes zarządu Grupy PTWP SA. Zarządza firmą od samego początku, pełniąc jednocześnie funkcję redaktora naczelnego „Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł” oraz portalu Wnp.pl, a także wydawcy innych portali i czasopism. Inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w Europie Centralnej, gromadzącej każdego roku kilka tysięcy gości, w tym osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii.  

Marcin Wyrostek

Akordeonista. Zwycięzca polskiej, drugiej edycji programu "Mam Talent". Wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów. Laureat ponad 30 konkursów akordeonowych (w kraju i za granicą). Twórca kilku projektów muzycznych: "Marcin Wyrostek Band" (dawniej Corazon) oraz "Marcin Wyrostek Band & Dance Show" z udziałem najlepszych polskich tancerzy - Anny Głogowskiej, Jana Klimenta i Tomasza Barańskiego (dawniej Music & Dance Show). Nagrał cztery autorskie płyty, za które otrzymał m.in potrójną platynę oraz nominację do nagrody Fryderyki 2010 (za płytę "Magia del Tango"), platynę (za album "For Alice") i podwójną platynową płytę (za krążek "Coloriage"). Jego najnowsza płyta "POLACC" zawiera utwory inspirowane muzyką polską. 

prof. Marian Zembala

Wybitny kardiochirurg. Należy do pionierów polskiej transplantologii. Asystował prof. Relidze do pierwszej pomyślnej transplantacji serca w roku 1985. Kierował zespołem,  który po raz pierwszy w Polsce wykonał pierwszą transplantacją serca u dziecka, pierwszą pomyślną transplantację płuc, pierwszą transplantację jednoczesną serca i płuc. Od roku 1993 dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. 

Zobacz galerię zdjęć: Wręczenie wyróżnień w Katowicach (2017) 

Zobacz wideo z wręczenia nagród w Katowicach

 

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.