FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

PROMOTORZY POLSKI

Aktualności i wydarzenia

Promotorzy z Kujaw i Pomorza nagrodzeni!
18 marca 2019
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego podczas XXVI Welconomy Forum w Toruniu przyznała tytuły Promotora Polskiej Gospodarki i Promotora Polski.
Białostoczanie są niezwykli
4 października 2018
Przyznano tytuły Promotora Polski i Promotora Polskiej Gospodarki
Najlepsi na Śląsku wyróżnieni po raz drugi
21 maja 2018
Krzysztof Przybył: Wyróżnienia „Promotor Polski” i „Promotor Polskiej Gospodarki” trafiają do osób i firm, które poprzez swoje osiągnięcia budują wizerunek naszej narodowej marki. Chcemy honorować takie osoby i firmy we wszystkich regionach i w ten sposób uświadomić, że hasło, iż Polska jest silna siłą swoich regionów, nie jest bynajmniej pustym sloganem.  
Promotorzy Polski ze Śląska
15 maja 2018
15 maja 2018 roku podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wręczyła wyróżnienia „Promotor Polski”. Tytuły otrzymali Teresa Mokrysz, Joanna Wnuk-Nazarowa, Małgorzata Mańka-Szulik oraz Tadeusz Donocik. Ponadto podczas wydarzenia 3 firmy ze Śląska wyróżniono nagrodami „Promotor Polskiej Gospodarki”. 
"Promotorzy Polski" i „Promotorzy Polskiej Gospodarki” z Kujaw i Pomorza
12 marca 2018
12 marca br. podczas Welconomy Forum w Toruniu Fundacja „Teraz Polska” wręczyła wyróżnienia "Promotor Polski" i „Promotor Polskiej Gospodarki” osobom i firmom z województwa kujawsko-pomorskiego, których liczne sukcesy przyczyniają się do budowania marki „Polska”.
Promotorzy Marki Polska nagrodzeni w Białymstoku
2 października 2017
Krzysztof Przybył: Siła polskiej gospodarki tkwi w regionach. W ostatnich latach coraz więcej naszych firm nie tylko wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku, ale z powodzeniem podbija rynki zagraniczne. Miarą sukcesu polskiego rynku są właśnie kariery rodzimych przedsiębiorstw, które przez lata, cierpliwie i konsekwentnie, krok po kroku budowały swoją pozycję. 
Promotorzy Polski z Podlasia
28 września 2017
Dziś podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wręczyła wyróżnienia „Promotor Polski” oraz "Promotor Polskiej Gospodarki". Zobaczcie, do kogo trafiły statuetki. 
Wręczono wyróżnienia „Promotor Polskiej Gospodarki” i „Promotor Polski”
11 maja 2017
W czwartek, 11 maja 2017 roku podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wręczyła wyróżnienia „Promotor Polskiej Gospodarki”. Honorowymi tytułami wyróżniono 6 polskich firm, których liczne sukcesy przyczyniają się do budowania marki „Polska”. 

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.