FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

Godło „Teraz Polska” po raz pierwszy na sprzedaż!

Godło „Teraz Polska” po raz pierwszy na sprzedaż!

Za ile chcesz - za tyle kupisz, chyba, że inni dadzą więcej.

Godło „Teraz Polska”, o które przez ostatnie 20 lat walczyło w konkursie tysiące przedsiębiorstw i gmin, po raz pierwszy można po prostu kupić. Unikatową statuetkę przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Jest to prawie taka sama statuetka, jaką do tej pory otrzymało blisko 500 laureatów. Ma jednak jeden element wyróżniający – wygrawerowane charakterystyczne serce Wielkiej Orkiestry oraz podpis Jurka Owsiaka.

Statuetkę zaprojektował w Mirosław Filonik, artysta – rzeźbiarz. Statuetka obrazuje Godło Teraz Polska, wykonana jest z posrebrzanego i pozłacanego odlewu, a osadzona została na marmurowej podstawie.

Aukcja zaczyna się od złotówki i potrwa do 25 stycznia br. Na zwycięzcę czeka, oprócz niepowtarzalnego Godła „Teraz Polska”, dodatkowa nagroda – wraz ze statuetką otrzyma zaproszenie na uroczystą Galę Finałową tegorocznej, 23 edycji konkursu. 3 czerwca, w trakcie Gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, zostaną ogłoszeni laureaci obecnie trwającego konkursu.


Aukcja Statuetki „Teraz Polska”
 
 

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.