FUNDACJA

Video

Godło „Teraz Polska” po raz pierwszy na sprzedaż!

Godło „Teraz Polska” po raz pierwszy na sprzedaż!

Za ile chcesz - za tyle kupisz, chyba, że inni dadzą więcej.

Godło „Teraz Polska”, o które przez ostatnie 20 lat walczyło w konkursie tysiące przedsiębiorstw i gmin, po raz pierwszy można po prostu kupić. Unikatową statuetkę przekazała na aukcję Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Jest to prawie taka sama statuetka, jaką do tej pory otrzymało blisko 500 laureatów. Ma jednak jeden element wyróżniający – wygrawerowane charakterystyczne serce Wielkiej Orkiestry oraz podpis Jurka Owsiaka.

Statuetkę zaprojektował w Mirosław Filonik, artysta – rzeźbiarz. Statuetka obrazuje Godło Teraz Polska, wykonana jest z posrebrzanego i pozłacanego odlewu, a osadzona została na marmurowej podstawie.

Aukcja zaczyna się od złotówki i potrwa do 25 stycznia br. Na zwycięzcę czeka, oprócz niepowtarzalnego Godła „Teraz Polska”, dodatkowa nagroda – wraz ze statuetką otrzyma zaproszenie na uroczystą Galę Finałową tegorocznej, 23 edycji konkursu. 3 czerwca, w trakcie Gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, zostaną ogłoszeni laureaci obecnie trwającego konkursu.


Aukcja Statuetki „Teraz Polska”