FUNDACJA TERAZ POLSKA

Browar Przystań Sp. z o.o.

Fot. Browar Przystań
czwartek, 27 maja 2021

Browar Przystań jest restauracją z browarem restauracyjnym, zarządzaną przez spółkę Browar Przystań Sp. z o.o. Przystań była jedną z pierwszych inwestycji w Parku Śląskim i stanowiła kluczową rolę dla rozwoju kulturalnego regionu. Została zaprojektowana w 1953 roku przez Zbigniewa Rzepeckiego, autora m.in. Domu Powstańca Śląskiego i Pałacu Kultury Zagłębia. Przyjmowano w niej przedstawicieli najwyższych władz państwowych, zagraniczne delegacje i znane postacie życia publicznego i nauki. W połowie lat 90. obiekt popadł w ruinę. Na początku 2019 roku Przystani został przywrócony dawny splendor, a także tchnięto w nią nowego ducha. W rezultacie na ponad 1700 m2 zostało utworzone unikalne na skalę Śląska miejsce tętniące historią, gdzie niezależnie od pór roku toczy się życie towarzyskie, biznesowe i kulturalne Górnego Śląska.

Przystań oferuje kompleksową obsługę gastronomiczną i kulturalną wydarzeń o charakterze prywatnym, społecznym i komercyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem strony społecznej prowadzonej działalności oraz eliminacji wykluczenia ze względu na bariery zdrowotne. Misją Przystani jest „być dla każdego, bez granic”. Usługi są dostosowywane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta, bez wyjątków i ograniczeń.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.