FUNDACJA TERAZ POLSKA

Bruk-Bet Sp. z o.o.

Fot. Bruk-Bet Sp. z o.o.
czwartek, 27 maja 2021

Bruk-Bet® Fotowoltaika od 2011 roku zajmuje się produkcją modułów fotowoltaicznych. Jest częścią spółki BRUK-BET®, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie firma poddała swoje produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. W tym roku firma uruchomi linię produkcyjną z wykorzystaniem technologii multibusbar na całych oraz połówkowych ogniwach PV z niezależną stacją cięcia laserem.

Moduły monokrystaliczne z serii Extreme, Extreme Plus, Nivo Extreme zawierają ogniwa typu PERC oraz PERT, co – przy zastosowaniu szkła z powłoką ARC (Anti Reflective Coating) – zwiększa przenikanie światła w głąb modułu i pozwala zapewnić uzysk wyższej mocy z mniejszej powierzchni. To produkty typu premium, których sprawność sięga aż 20,32 proc., co stawia je pod tym względem w światowej czołówce paneli fotowoltaicznych.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.