FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
CHRZANOWSCY s.c.
CHRZANOWSCY s.c.

CHRZANOWSCY s.c.

7 czerwca 2020

Gospoda Pazibroda powstała 2000 r. z inicjatywy Joanny, Waldemara i Zbigniewa Chrzanowskich we wsi Chrzanowo, w powiecie makowskim. Stara mazowiecka chata dała początek restauracji z budynkiem usługowym i pokojami hotelowymi. Z biegiem lat zadowolenie klientów zachęciło właścicieli do rozbudowy obiektu o piec chlebowy, służący do wypieku regionalnego pieczywa i ciast, wędzarnię do produkcji wędlin własnego wyrobu, ale także plac zabaw dla dzieci i salę konferencyjno-bankietową na 100 osób, wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Gospoda Pazibroda przenosi gości w klimat swojskiej, mazowieckiej chaty, przez co mogą poczuć smak i atmosferę tradycji. Otoczenie pól, łąk i lasów zapewnia ciszę i spokój, pozwalając na odpoczynek na łonie natury.

Jako członek Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza, Gospoda Pazibroda świadczy usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie, promując jednocześnie region mazowiecki. Potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych produktów sezonowych i regionalnych, pochodzących z lokalnych zakładów i gospodarstw wiejskich. Jedną ze specjalności Gospody jest orzeźwiające piwo kozicowe, warzone z szyszek chmielu rosnącego w pazibrodowym ogródku i jagód jałowca z pobliskiego lasu. 

 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.