FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Columbus Energy S.A.
Columbus Energy S.A.

COLUMBUS ENERGY S.A.

6 czerwca 2020

Columbus Energy to lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych, który dostarcza rozwiązania nowoczesnej energetyki dla domów i firm w całej Polsce. Dzięki modułom monokrystalicznym Full Black od Columbus Energy już 14 tys. rodzin i przedsiębiorców korzysta z darmowego prądu ze słońca. Bezpłatna 15-letnia „Gwarancja Totalna” umożliwia klientowi pełną obsługę sprzętową. Spółka inwestuje także w Nexity -  system dostępu do sieci ładowarek pojazdów elektrycznych oraz zapewnia kompleksową usługę doboru i montażu pomp ciepła. Spółka jest notowana na GPW, rynku NewConnect. 

Montaż instalacji fotowoltaicznych jest kompleksowym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, biznesu i długoterminowych inwestycji w farmy fotowoltaiczne. Fotowoltaika to wydajna technologia pozyskiwania energii ze słońca oraz ekologiczna przyszłość kraju. Usługę montażu Columbus Energy wykonuje kompleksowo, zaczynając od bezpłatnego doboru  instalacji na podstawie audytu fotowoltaicznego. Doradca energetyczny dopasowuje instalację pod konkretne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego, występujące w miejscu montażu. Pracę instalacji można kontrolować dzięki aplikacji mobilnej, która zapewnia komfort inwestorom i użytkownikom. Firma zajmuje się również pozyskiwaniem najtańszego na rynku finansowania dla klienta wraz z możliwymi dofinansowaniami. Usługa obejmuje również „Columbus Care”, czyli fachową opiekę nad rachunkami klienta, a „Gwarancja Totalna” zapewnia 15 lat działania instalacji. 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.