FUNDACJA TERAZ POLSKA

Cellfast Sp. z o.o.

Fot. Cellfast Sp. z o.o.
czwartek, 27 maja 2021

Grupa Cellfast jest czołowym polskim przetwórcą tworzyw sztucznych oraz producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek, który osiągnął pozycję liczącego się eksportera w Europie i na świecie. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 70 000 m², na którą składają się cztery zakłady produkcyjne w Stalowej Woli i Krośnie. W skład Grupy wchodzą także podmioty dystrybucyjne w Rosji i na Ukrainie.

Systemy rynnowe Bryza mają ugruntowaną pozycję rynkową od chwili powstania w 2011 roku. To kompletny system składający się ze szczelnych, głębokich rynien o przekroju półokrągłym 75, 100, 125 i 150 mm, zespołu kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach: 63, 90 i 110 mm. Klasyczne kształty rynien, łatwość montażu i gama ośmiu kolorów w czterech rozmiarach pozwalają dostosować się do potrzeb każdego inwestora. Innowacją jest regulowany odzyskiwacz wody deszczowej do ekologicznego zagospodarowania w ogrodzie.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.