FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
FOGO Sp. z o.o.
FOGO Sp. z o.o.

FOGO Sp. z o.o.

6 czerwca 2020

FOGO, założone w 2004 r., jest największym polskim producentem agregatów prądotwórczych. Wytwarza agregaty dla przemysłu oraz gospodarstw domowych i rolnych - w przedziałach mocy od kilku kVA do kilku MVA - oraz instalacje zasilania o mocy do kilkudziesięciu MVA. Około 40% produkcji spółki trafia za granicę. 

Od 2018 r. firma FOGO jest wyłącznym producentem agregatów wykorzystywanych na misjach pokojowych ONZ. Agregaty te są sprzedawane szwajcarskiej firmie Intertrade International Services SA, która na mocy wygranego przetargu  dostarcza sprzęt dla Organizacji Narodów Zjednoczonych. W ramach kontraktu FOGO jest wyłącznym dostawcą agregatów prądotwórczych o mocach 250 kVA, 500 kVA oraz 750 kVA, przez okres trzech lat , z możliwością jego przedłużenia.

 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.