FUNDACJA TERAZ POLSKA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
sobota, 6 czerwca 2020

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej i wiodąca spółka w Grupie Kapitałowej Śnieżka, która jest jednym z liderów na rynku farb dekoracyjnych, lakierów oraz szpachli w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie  i Białorusi. Jej kluczowe marki to: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo Tech, Beston i Rafil.
GK Śnieżka należy do grona 25 największych producentów farb w Europie. W nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi Grupa zatrudnia 1400 pracowników, którzy wytwarzają̨ rocznie około 190 mln kg. różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. 
Spółka prowadzi stałą działalność badawczo-rozwojową, wykorzystując w tym celu własne laboratoria badawcze. W 2017 r. spółka wprowadziła na polski rynek innowacyjną farbę  z formułą redukującą formaldehyd, a dekadę wcześniej, jako pierwsza na polskim rynku, zaczęła wykorzystywać w swoich produktach teflon.

Śnieżka Eko Plus – to matowa lateksowa farba do ścian i sufitów. Tworzy powłokę trwałej bieli odpornej na szorowanie oraz działanie promieni UV/UVC. 
Śnieżka Eko Plus dzięki właściwościom aplikacyjnym, doskonałej przyczepności do podłoża oraz niechlapaniu podczas malowania, polecana jest do malowania dużych powierzchni. Zapewnia oddychanie ścianom, ma niską zawartość LZO, dzięki czemu ogranicza ryzyko pojawienia się alergii do minimum.

 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.