FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Grupa Kapitałowa Polonia Group
Grupa Kapitałowa Polonia Group

Grupa Kapitałowa Polonia Group

5 czerwca 2020

Grupa Kapitałowa Trans Polonia jest międzynarodowym operatorem transportowo-logistycznym, oferującym przewozy płynnych surowców chemicznych, paliw, mas bitumicznych oraz produktów spożywczych. Powstała w 2004 r., a od 2008 r. jest notowana na GPW. 
Misją GK Trans Polonia jest organizacja transportu i logistyki przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości usług opartych na najlepszych światowych produktach oraz wzorcach, satysfakcji klientów oraz partnerów a także dbałość o budowanie wartości Grupy poprzez efektywność zarządzania.

GK Trans Polonia działa na terenie całej Europy, prowadząc zarządzanie operacyjne z biur w Płocku oraz Tczewie. Posiada przedstawicielstwa handlowe w Niemczech, Holandii, Francji oraz Hiszpanii. Międzynarodowy zespół 1000. pracowników Grupy składa się z najwyższej klasy specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, związanym z obsługą największych instalacji petrochemicznych. Firma rozbudowała flotę do ponad 600 drogowych zestawów cysternowych, stając się największym przewoźnikiem paliw i gazu w Europie Środkowej oraz czołową firmą transportującą asfalty w Polsce. 

 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.