FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
fot. Kamil Broszko/Teraz Polska

Innowacje technologiczne - szansą dla systemu ochrony zdrowia.

28 czerwca 2022

Jakie istotne wyzwania w systemie ochrony zdrowia może rozwiązać technologia? Jak efektywnie wykorzystać zdobycze technologiczne? I jakiego rodzaju nowinek technologicznych możemy spodziewać się do końca tej dekady? Na te i inne pytania odpowiadali eksperci podczas debaty zorganizowanej przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na Kongresie 590.

W dniach 22-23 czerwca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbyła się 7. edycja Kongresu 590 pod hasłem „Łączymy wszystkich”.  W ramach tego wydarzenia Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zorganizowała debatę „Innowacje technologiczne - szansą dla systemu ochrony zdrowia”.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA

Prelegenci pod przewodnictwem moderatora, dra Jarosława Górskiego z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, rozmawiali o wpływie nowych technologii na skuteczny i wydajny system ochrony zdrowia. Istotnym wątkiem w dyskusji było wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz medycyna spersonalizowana.

Eksperci debatowali w składzie:

- Joanna Szyman, prezes Szpitala na Klinach/NEO Hospital,

- dr n. med. Tomasz Maciejewski, dyrektor Instytut Matki i Dziecka,

- Bartłomiej Lubiatowski, prezes RSQ Technologies,

- dr n. med. Piotr Wychowański, adiunkt WUM, Wychowański Stomatologia (laureat Godła "Teraz Polska").

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.