FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Jak zdobyć Godło „Teraz Polska”? Zapraszamy na innowacyjny webinar

Jak zdobyć Godło „Teraz Polska”? Zapraszamy na innowacyjny webinar

3 stycznia 2024

16 stycznia br. o godz. 11:00 zapraszamy do udziału w naszym innowacyjnym webinarze. Zajmiemy się w nim tematem kluczowym dla każdego przedsiębiorstwa – skutecznym promowaniem wysokiej jakości produktów i usług. Webinar poprowadzi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska” i członek zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

AKTUALIZACJA: Webinar już się odbył, ale wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo

Odkryj, jak umiejętne wykorzystanie Godła „Teraz Polska” może znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży oraz zbudowanie zaufania klientów.

Tematyka webinaru

Godło „Teraz Polska” i jego wpływ na biznes: przedstawimy rolę i znaczenie znaku jakości w kontekście strategii marketingowej i budowania marki.

Zwiększona sprzedaż za sprawą Godła „Teraz Polska”: wyjaśnimy w jaki sposób Godło „Teraz Polska” może wpłynąć na wzrost sprzedaży produktu i usługi.

Zaufanie klientów jako kluczowy element: tłumaczymy, jak Godło "Teraz Polska" wpływa na postrzeganie marki i buduje zaufanie klientów, przekładając się na lojalność i powtarzalność zakupów.

Implementacja Godła „Teraz Polska” w twoim biznesie: opiszemy również praktyczne wskazówki dotyczące skutecznej implementacji znaku jakości na produktach i usługach.

Data: wtorek, 16 stycznia 2024, godz: 11:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja: KLIKNIJ W LINK

Zapraszamy przedsiębiorców, managerów marketingu oraz wszystkich zainteresowanych skutecznym wykorzystaniem Godła „Teraz Polska” do udziału w naszym webinarze. Poznaj narzędzia niezbędne do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej i budowy trwałych relacji z klientami.

Dołącz do naszego webinaru i odkryj potencjał Godła „Teraz Polska” dla rozwoju Twojego biznesu! Wierzymy, że nasz webinar przyniesie konkretne korzyści każdemu uczestnikowi, dostarczając wiedzy i narzędzi niezbędnych do skutecznego zwiększenia sprzedaży. Dołącz do naszej społeczności biznesowej i razem budujmy sukces!

Kilka faktów o Godle i Konkursie „Teraz Polska”

Na przestrzeni 30. lat Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie i synonimem najwyższej jakości. Obecnie należy do najbardziej rozpoznawalnych znaków promocyjnych w Polsce. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność i prestiż nagrodzonych nim Laureatów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Oto kilka najważniejszych wskaźników, związanych z oddziaływaniem Godła „Teraz Polska” na konsumentów:

  •     88 % ankietowanych kojarzy Godło „Teraz Polska” ze stabilną jakością oznaczonych nim produktów i usług,
  •     83 % respondentów uważa Godło „Teraz Polska” za dobry sposób oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług,
  •     83 % badanych deklaruje, że Godło „Teraz Polska” jest zachętą do zakupu oznaczonych nim produktów i usług,
  •     78 % ankietowanych zgadza się ze stwierdzeniem, że mając możliwość wyboru należy kupować polskie produkty.

Powyższe dane pochodzą z najnowszych badań społeczno-rynkowych, zrealizowanych przez ASM Research Solutions Strategy. Pełny raport  jest dostępny TUTAJ.

Zgłoszenia do Konkursu „Teraz Polska” przyjmowane są do 31 stycznia 2024 r.

Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła oznaczyć produkty i usługi Godłem „Teraz Polska”, wejdź TUTAJ i dowiedz się więcej.

Masz pytania? Zadzwoń pod nr tel. 22 8260191 lub napisz pod adres konkurs@terazpolska.pl

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.