FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. KAKA.media
Fot. KAKA.media

Krzysztof Przybył: Jeszcze jest szansa na start w Konkursie „Teraz Polska”

3 lutego 2024

Krzysztof Przybył: Zainteresowanie tegoroczną edycją Konkursu „Teraz Polska” jest naprawdę duże. Staramy się na bieżąco odpowiadać na pytania przedsiębiorców i udzielać wyczerpujących informacji. Żeby decyzje o starcie w Konkursie nie były podejmowane pod presją czasu, przedłużyliśmy termin składania wniosków konkursowych do 12 lutego. Został zatem tydzień, by skorzystać z szansy dołączenia do grona najlepszych.

W styczniu pisałem, dlaczego warto spróbować swoich sił i sięgnąć po Godło „Teraz Polska”. W największym skrócie: bo cieszy się ono ogromną rozpoznawalnością, a dla Polaków jest symbolem wysokiej jakości; bo proces oceny zgłoszonych produktów i usług jest bardzo przejrzysty; bo wielkość firmy nie ma znaczenia – wśród setek naszych laureatów są zarówno rynkowi giganci, jak i małe firmy rodzinne.

Rozwinę szerzej jeden wątek, który dla przedsiębiorców powinien mieć bardzo duże znaczenie. Ideą Konkursu nie jest jedynie wyłanianie najlepszych, którzy podczas uroczystej gali odbierają statuetki i dyplomy, a potem mogą się promować przy użyciu rozpoznawalnego, biało-czerwonego logo. Wszystkie firmy i instytucje, nagrodzone w ciągu ponad trzech dekad Godłem „Teraz Polska”, tworzą wielką rodzinę. Mają okazję do wymiany doświadczeń i kontaktów, do nawiązywania biznesowego partnerstwa. Odbywające się cyklicznie posiedzenia Klubu „Teraz Polska” cementują te relacje, dostarczają wiedzy i informacji.

I jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia. Godło „Teraz Polska” jednoczy ponad podziałami, a sam Konkurs od zawsze jest z dala od polityki. Niby oczywiste, ale w dobie narastającej wojny, podsycanej przez polityków, podziałów wśród Polaków, coraz bardziej agresywnej retoryki, warto o tym przypominać. Niewiele bowiem pozostało spraw, które Polaków łączą, a nie dzielą. Promowanie polskich marek, w tym tej najważniejszej – Marki Polska – do tych spraw należy. I mam wielką satysfakcję, że wraz z fantastycznym zespołem ludzi, którzy pracują przy Konkursie, możemy w tej promocji skutecznie pomagać.

Zachęcam zatem, aby podjąć rękawicę i zgłosić produkty bądź usługi do Konkursu. Wszelkie informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie konkursu , a także telefonicznie (tel. 22  826 01 91) lub drogą mailową (konkurs@terazpolska.pl). Szanowni Państwo – piszcie, dzwońcie, pytajcie! Odpowiemy na każde pytanie i postaramy się przekonać do udziału w Konkursie „Teraz Polska”!

Źródło Salon24.pl Krzysztof Przybył, prezesa zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.