FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. log24.pl
Fot. log24.pl

Laureat Godła „Teraz Polska” Arra Group świętuje 20 lat na globalnym rynku

6 września 2022

Arra Group, będąca jednym z kluczowych ogniw w europejskim farmaceutycznym łańcuchu dostaw, świętuje 20-lecie działalności. Założona w 2002 roku w Głogowie firma zajmuje się transportem produktów farmaceutycznych w najdalsze zakątki globu. W ostatnich latach nie tylko zwiększyła flotę pojazdów, a także otworzyła odział w Niemczech.

Arra Group specjalizuje się w transporcie leków i produktów wymagających warunków temperatury kontrolowanej od -25°C do +25°C. Działa na rynku krajowym i międzynarodowym, a świadczone usługi obejmują najwyższej jakości spedycję drogową, kolejową, morską oraz lotniczą.

Usługi świadczone przez firmę zostały dwukrotnie nagrodzone w Konkursie „Teraz Polska”. W 2021 roku Godło „Teraz Polska” zdobył system bezpiecznych dostaw dla farmacji, a rok później dostawy produktów leczniczych bezpośrednio do domu pacjenta.

- Przez dwie dekady działalności otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród, m.in. Godło Teraz Polska za „Bezpieczne dostawy dla farmacji” czy tytuł Lidera Logistyki w corocznym niezależnym badaniu klientów Operator Logistyczny Roku w kategorii „Optymalizacja regularnych linii dostaw transportu farmaceutycznego na rynku europejskim”. Jednak najcenniejszym wyróżnieniem jest dla nas zaufanie klientów, którzy inspirują nas każdego dnia motywując do nieustannego rozwoju i poszukiwania najlepszych rozwiązań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie profesjonalny i zaangażowany zespół Arra Group, który kieruje się w codziennej pracy wspólnymi wartościami, stanowiącymi DNA naszej organizacji. Jubileusz to dobry czas, by podziękować tym wszystkim, którzy pomogli nam z lokalnej firmy zmienić się w globalnego gracza na rynku usług logistycznych - mówi Artur Ratajczak, CEO Arra Group.

Źródło: log24.pl

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.