FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Personnel Service S.A.
Fot. Personnel Service S.A.

Personnel Service S.A.

26 maja 2022

Grupa Personnel Service S.A.  to spółka wyspecjalizowana w rozwiązaniach HR. Główne obszary działania grupy to: rekrutacje pracowników z Ukrainy na potrzeby pracodawców w Polsce, outsourcing, praca tymczasowa, a także rekrutacje stałe i specjalistyczne dla branży IT, medycznej, automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego. Personnel Service jest członkiem Pracodawców RP oraz współpracuje z Polsko- Ukraińską Izbą Gospodarczą.

Spółka posiada własny dział legalizacji w Polsce, aplikację Workport stworzoną dla osób z Ukrainy, przychodnie medyczne Personnel Medic dla Ukraińców oraz liczne oddziały w Ukrainie. Firma działa również w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii oraz Finlandii. W 2022 roku Personnel Service planuje debiut giełdowy na NewConnect.

Outsourcing pracowników z zagranicy to główna oś działalności Grupy Personnel Service, która w tym obszarze kompleksowo zajmuje się:

  • legalizacją pracy w Polsce wraz z przedłużeniem terminów dokumentów pobytowych,
  • tłumaczeniem wszelkich umów, procedur, regulaminów obowiązujących u klienta,
  • szkoleniem BHP,
  • dostarczeniem pracowników zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami,
  • organizacją zakwaterowania i dojazdów do zakładu pracy,
  • zleceniem badań wymaganych na danym stanowisku,
  • zapewnieniem odzieży roboczej,
  • opieką nad pracownikami poprzez zespół konsultantów biegle władających językami: polskim oraz ukraińskim i rosyjskim.


Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service SA

Zakładając Personnel Service, za cel postawiliśmy sobie najwyższą jakość usług. Na tym oparliśmy całość działań. Każdego dnia udowadniamy klientom, pracownikom i partnerom, że się da. I chodzi tu o wiele obszarów. Da się być dobrym pracodawcą, czułym na potrzeby pracowników, najlepszym dostawcą usług dla klientów, świetnym i merytorycznym partnerem, który zna swój sektor najlepiej. Konsekwentna praca całego naszego zespołu sprawiła, że jesteśmy teraz jednym z największych dostawców usług HR w Polsce, osiągamy 600 mln zł przychodów rocznie, a już niedługo planujemy debiut na giełdzie.

To wszystko wydarzyło się na kanwie jakości usług, z których sztandarową jest outsourcing pracowników z zagranicy. Właśnie ta usługa zdobyła Godło „Teraz Polska”. To dla nas ważna nagroda, bo potwierdza, że można nam zaufać. Na co dzień pracujemy z największymi firmami w Polsce, dostarczając im pracowników. Robimy to z największym zaangażowaniem, co teraz dodatkowo potwierdza otrzymane wyróżnienie.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.