FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Polska Organizacja Turystyczna gra dla WOŚP

Polska Organizacja Turystyczna gra dla WOŚP

26 stycznia 2024

Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych wraz z laureatami jubileuszowej 20. edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Jest to doskonała okazja do wsparcia WOŚP i jednocześnie przeżycia niepowtarzalnej podróży szlakiem najlepszych atrakcji turystycznych 2023 roku! Wyprawa jedyna w swoim rodzaju, bo niedostępna w żadnym biurze podróży.

W ramach aukcji charytatywnej można wylicytować pakiet biletów wstępu dla dwóch osób do 12 certyfikowanych atrakcji turystycznych w Polsce wraz z noclegiem.  W ten sposób będzie można poznać: Antidotum AirShow Leszno, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe Bieszczadzką Szkołę Rzemiosła „Twórcze Bieszczady”, Festiwal "Stolica Języka Polskiego", Julinek Park, Krainę Górnej Odry, Legendię Śląskie Wesołe Miasteczko, Marinę Gliwice, Młyny Rothera, Park Legend Gór Świętokrzyskich, Teatr Szekspirowski w Gdańsku, Tężnię Busko-Zdrój. Voucher można wykorzystać do końca 2024 roku.

Zwycięzca aukcji odbierze voucher z rąk prezesa POT, podczas oficjalnego spotkania w Warszawie.  

 

Zapraszamy do udziału w aukcji „Podróż szlakiem Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej”, która trwa do 8 lutego br. Kliknij i licytuj 

Wszystkie środki zebrane podczas aukcji będą przeznaczone na cel 32. finału WOŚP „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, co potwierdza poniżej Jurek Owsiak!

 

karta dół laureaci 2024

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.