FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Polskie Puzzle w Toruniu

Polskie Puzzle w Toruniu

6 marca 2013

Podczas panelu, który odbył się 5 marca br. w ramach Forum Gospodarczego w Toruniu, o swoim sukcesie opowiadała Zofia Noceti-Klepacka i Łukasz Jakóbiak. O sukcesach polskiego łazika marsjańskiego mówiła Anna Watza.

Panel Polskie Puzzle: Rola młodych Polaków w kreowaniu marki Polska został zorganizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" i Fundację Best Place - Europejski Instytut Marketingu Miejsc.

Młodość i kapitał intelektualny Polski to kluczowe atuty strategiczne, na których można oprzeć siłę marki Polska - mówił w swoim powitaniu Krzysztof Przybył, prezes FPGP "Teraz Polska" - To młode pokolenie za kilka, kilkanaście lat przejmie stery w różnych obszarach życia publicznego.

Dr Jarosław Górski z Wydziału Nauk Ekonomicznych UW mówił o postrzeganiu Polski w świecie i potrzebie promocji kraju, natomiast Bartosz Głowacki i Kamil Bolek ze Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Społecznej Moderator z Wydziału Psychologii UW przedstawili nowatorskie badanie obrazujące jak studenci postrzegają markę Polska. Spotkanie moderował Adam Mikołajczyk, prezes Fundacji Best Place.

Na sali prawie sama młodzież, która z zainteresowaniem słuchała jak własne pasje mogą stać się drogą do sławy. Paneliści opowiadając jak ze zwykłych ludzi stali się kowalami własnego sukcesu, zachęcali, żeby nie odkładać swoich marzeń, żeby nie szukać przeciwności, a raczej innych którzy mogą pomóc w realizacji celów.

Dziewczyna z warszawskiego podwórka, chłopak z kawalerki w bloku, studenci z publicznych uczelni – oni nie bali się trudności, przeciwności i pracy. Postanowili zrealizować swój cel i im się udało. Warto spełniać marzenia, warto wierzyć i promować siebie. W ten sposób promujemy nasz kraj.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.


 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.