FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Rohhe Sp. z o.o.
Fot. Rohhe Sp. z o.o.

Rohhe Sp. z o.o.

27 maja 2022

Rohhe Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji tzw. termoizolacji technicznych, których przeznaczeniem jest izolacja cieplna instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wodnych, kanalizacyjnych, instalowanych zarówno w obiektach budowlanych jak i przemysłowych. Teren działań handlowych stanowi rynek Polski oraz europejskie rynki eksportowe.

Godłem „Teraz Polska” została nagrodzona seria termoizolacyjnych mat lamelowych z wełny mineralnej do izolacji kanałów wentylacyjnych r.Flow® i r.Heat®. Maty lamelowe r.Flow® są pokryte zbrojoną folią aluminiową i przeznaczone do izolacji termicznej, przeciwkondensacyjnej oraz akustycznej kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także do izolacji instalacji ciepłowniczych. Produkty r.Heat® to otuliny z wełny mineralnej stosowane w instalacjach przeciwpożarowych, grzewczych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, sanitarnych oraz przemysłowych. Zastosowana wełna mineralna posiada wysoką odporność na temperaturę (do 300°C) oraz wzdłużny układ włókien, nadający produktowi sztywność oraz optymalne właściwości termoizolacyjne.

Michał Kalinowski, prezes zarządu Rohhe

Rohhe to idea utkana z marzeń o pięknym świecie. Jako grupa pasjonatów w 2016 r. ideę tę przekuliśmy w firmę produkcyjną, oferującą rozwiązania pozwalające na oszczędzanie najbardziej deficytowego i pożądanego zarazem czynnika rozwoju cywilizacji – energii. W branży termoizolacji technicznych jesteśmy jedynym producentem mogącym pochwalić się posiadaniem w 100 proc. polskiego kapitału. Dzięki temu możemy realizować naszą misję jako praktyczny przykład polskiej kreatywności, przedsiębiorczości i myśli technicznej. Owocami naszej pracy są systematycznie wdrażane nowe technologie i produkty, sprzedawane na rynku polskim oraz rynkach eksportowych. Choć rozpoczęliśmy podbój rynku niespełna pięć lat temu, oceniamy, że obecnie wciąż jesteśmy na początku naszej drogi. W poczuciu dumy z naszego polskiego pochodzenia postanowiliśmy zweryfikować jakość naszych produktów, innowacyjność technologii i systemu zarządzania oraz mierzony wynikami finansowymi sukces rynkowy poprzez udział w Konkursie „Teraz Polska”. Jesteśmy przekonani, że posiadając Godło „Teraz Polska”, wzmocnimy wizerunek polskich produktów i zwiększymy rozpoznawalność marki Rohhe, a przyszłe sukcesy zrealizujemy pod hasłem „Teraz Rohhe”.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.