FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Rozpoczęło się 16. Forum Gospodarcze TIME

Rozpoczęło się 16. Forum Gospodarcze TIME

11 marca 2024

Dziś w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie rozpoczęło się 16. Forum Gospodarcze TIME pod hasłem „Cyfrowa Dekada 2030 - Nowe Rozdanie”.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego jest współorganizatorem wydarzenia.

 

Forum Gospodarcze TIME to od lat największe wydarzenie sektora ICT w Polsce. Jest neutralną platformą dialogu ekspertów, wymiany wiedzy i informacji, wpisaną w kalendarz najważniejszych konferencji w CEE. Stanowi miejsce ważnej debaty oraz konsultacji społecznych przedstawicieli Rządu, Komisji Europejskiej, a także regulatorów z przedsiębiorcami. Program każdego Forum jest wynikiem prac izb gospodarczych działających na rzecz dynamizowania transformacji technologicznej. W tegorocznej edycji wydarzenia będą przeważać tematy związane z wyzwaniami zielonej transformacji cyfrowej. Nadszedł czas na nowe rozdanie. Czas rozpoczęcia reformy rozproszonego rynku energii w Polsce, budowę europejskiej autonomii cyfrowej z użyciem sztucznej inteligencji w przemyśle i usługach. Akcelerować przemiany technologiczne, gospodarcze, społeczne, które są ważne z perspektywy  „tu i teraz” nie tylko dlatego, że jako społeczeństwo oczekujemy poprawy jakości naszego życia. Świat nie stoi przecież w miejscu, a Polska udowadnia swoim ciągłym dążeniem do wyznaczania nowych standardów w dziedzinie technologicznego rozwoju, iż aspiruje do roli lidera w cyfrowej rewolucji.

Program i  rejestracja na Kongres FGTIME - fgtime.pl 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.