FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Kongres 60 Milionów
Fot. Kongres 60 Milionów

Spotkanie Polaków z całego świata w Gdańsku

5 sierpnia 2022

W dniach 18-20 sierpnia w Gdańsku odbędzie się 12. Edycja Kongresu 60 Milionów - międzynarodowego wydarzenia gromadzącego ludzi biznesu, polityki i działaczy społecznych polskiego pochodzenia. Ideą przewodnią tego spotkania jest nawiązanie relacji i budowanie nowoczesnej współpracy między siecią Polaków z kraju i ze środowisk polonijnych.

12 edycja Kongresu 60 Milionów zgromadzi wielu prelegentów z całego świata. Można będzie spotkać liderów politycznych i biznesowych związanych z Polską, ale też profesjonalistów działających wyłącznie za granicą. W  Gdańsku rozmowy skoncentrowane będą wokół zagadnień biznesowych, możliwości inwestycyjnych, relacji międzynarodowych. Osobne panele poświęcone zostaną przemysłowi jachtowemu, konopnemu i branży nieruchomości.

Wśród gości Kongresu spotkać będzie można m.in. Evę Hussain, Konsul Honorową Austrii w Melbourne, Teresę Sygnarek ze Szwecji, Prezes Stowarzyszenia Mediów Polonijnych, Artura Kazienko, Prezesa Kazar Group czy redaktora naczelnego magazynu Brief Grzegorza Kiszluka. Profesor Radosław Niecko opowie o współczesnych aspektach prawa międzynarodowego. Patronat honorowy nad kongresem objęła Prezydent Gdańska - Pani Aleksandra Dulkiewicz.

ZOBACZ PROGRAM KONGRESU>>>

Głównym celem tego cyklicznego wydarzenia jest stworzenie platformy do dialogu, współpracy i wymiany doświadczeń między Polakami z kraju i z różnych zakątków globu.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego jest partnerem merytorycznym Kongresu. 

Wierzymy i wiemy, że networking ma tę moc! W trakcie poprzednich edycji Kongresu narodziło się wiele wspólnych, międzynarodowych inicjatyw tak biznesowych jak i społecznych. Jestem pewien, że w Gdańsku też wiele się wydarzy.” -  zapowiada Zbigniew Klonowski, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu.

Dzięki kongresowi spotykają się ludzie, którzy ze względu na różne miejsca zamieszkania mogliby minąć się w wirtualnym świecie, a tu mają szansę nawiązać bezpośredni kontakt. Często okazuje się, że mogą współpracować, że dobrze się dogadują, że mają ochotę działać razem. Część konferencyjna wydarzenia odbędzie się w Radisson Hotel & Suites. Niepisaną tradycją kongresu, jest bogaty program imprez towarzyszących. Szczególnie ciekawie zapowiada się on w letniej stolicy Polski, czyli w Gdańsku - każdy uczestnik Kongresu może dołączyć do spotkań na polu golfowym i rejsu jachtem w poszukiwaniu pięknych widoków.

Kongres 60 Milionów to globalny zjazd Polonii, który ma na celu integrację środowisk biznesowych w kraju i za granicą. Nazwa Kongresu symbolicznie nawiązuje do 40 milionów rodaków mieszkających w Polsce i 20 milionowej społeczności polonijnej na całym świecie. Pierwszy Kongres 60 Milionów odbył się w 2018 roku w Miami, a kolejne edycje gościły m.in. w Berlinie, Rzeszowie, Londynie, Buffalo czy Nowym Jorku. Następne spotkanie odbędzie się w Miami.

Więcej Informacji: https://60mln.pl/

Źródło: Materiały prasowe Kongresu 60 Milionów

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.