FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. TUZ Ubezpieczenia - TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
Fot. TUZ Ubezpieczenia - TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

TUZ Ubezpieczenia - TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

27 maja 2022

TUZ Ubezpieczenia to firma z całkowicie polskim kapitałem, która powstała w 2003 roku jako Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. W 2016 roku, wraz z powołaniem nowego prezesa i nowego zarządu, zaczął się proces transformacji firmy, który przyniósł wyraźną poprawę wyników, pozytywne oceny klientów i instytucji niezależnych. Według danych z roku 2021 Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego uwzględniających dynamikę sprzedaży, TUZ był drugą najszybciej rozwijającą się firmą ubezpieczeniową w Polsce.

Bezpieczny Dom - pełne ubezpieczenie domu lub mieszkania jest najważniejszym i najlepszym produktem TUZ. Polisa Bezpieczny Dom pozwala jednocześnie ubezpieczyć dom lub mieszkanie oraz jego mieszkańców – rodzinę, bliskich, a nawet kota lub psa. W polisie zawarta jest Druga Opinia Medyczna - ubezpieczenie przygotowane z myślą o ubezpieczonym, wskazanych przez niego członkach rodziny (poniżej 65 lat) i sytuacjach, w których niepokoić może ryzyko ciężkiej choroby, postawiona diagnoza lekarska lub proponowany plan leczenia.

Piotr Zadrożny, prezes TUZ Ubezpieczenia

TUZ Ubezpieczenia w ostatnich paru latach zrobił duży skok rozwojowy. Potwierdzają to nowe produkty, nagrody i wyniki finansowe. Kolejne wyróżnienia, w tym od Komisji Nadzoru Finansowego, pokazują, że jesteśmy dla klientów firmą przyjazną.

W Konkursie „Teraz Polska” wystartowaliśmy z kilku powodów, z których dwa są najistotniejsze. Pierwszy to prestiż Godła „Teraz Polska”, jego rozpoznawalność i nasze osobiste, pozytywne doświadczenia z produktami i usługami oznaczonymi tym znakiem. Drugim powodem była chęć zweryfikowania atrakcyjności naszego nowego ubezpieczenia domu lub mieszkania przez niezależnych ekspertów, oceniających produkty i usługi na tle całego rynku, nie tylko finansowego i ubezpieczeniowego. Wierzymy w jakość naszego produktu i chcieliśmy uzyskać potwierdzenie, że Bezpieczny Dom wyróżnia się również wśród innych dostępnych produktów i usług. Cieszymy się, że tak właśnie się stało.

Godło „Teraz Polska” jest jak olimpijski złoty medal – będziemy go prezentować z dumą. Tym bardziej że jesteśmy polską firmą, pracujemy z myślą o mieszkańcach Polski i staramy się, aby byli zadowoleni z naszych produktów.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.