FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

POLSKI SUKCES

Polskie Puzzle

Młodzi Polacy o marce Polska
3 grudnia 2012
Już w środę 5 grudnia 2012 w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się Konferencja „Polskie Puzzle. Marka Polska w oczach młodych Polaków” oraz gala konkursu prac magisterskich „Teraz Polska Promocja”. Panelistami konferencji będą m.in.: Łukasz Felsztukier, pomysłodawca aplikacji Itaxi na smartphony, Łukasz Wilczyński, europejski koordynator The Mars Society, Natalia Hatalska znana blogerka, Jarosław Roszkowski z Brand24 zajmującego się monitoringiem Internetu, Adam Badowski, szef studio CD Projekt RED współodpowiedzialny za koncepcję i wizję artystyczną „Wiedźmina” i „Wiedźmina 2: Zabójcy Królów”, Zofia Klepacka, mistrzyni olimpijska z Londynu, Ewa Bogusz-Moore, menedżerka międzynarodowej orkiestry I, Culture, Gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski.  
Konferencja "Polskie Puzzle" już 5 grudnia.
16 listopada 2012
5 grudnia 2012 zapraszamy na Konferencję "Polskie Puzzle. Marka Polska w oczach mołodych Polaków". Konferencja będzie również uroczystym zakończeniem VI edycji konkursu prac magisterskich "Teraz Polska Promocja". Uroczystość odbędzie się w Ministerstwie Gospodarki.

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.