25/25 Młodzi Liderzy Przyszłości

poniedziałek, 21 lipca 2014

W miniony czwartek (17 lipca 2014) w warszawskiej restauracji St. Antonio odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Liderów Przyszłości. Jego członkowie zostali wyłonieni w ramach programu „25/25. Młodzi liderzy na start”, odbywającego się pod patronatem Władysława Kosiniak-Kamysza – Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

niedziela, 8 czerwca 2014

Magazyn „Teraz Polska” przeprowadził cykl debat pod wspólnym tytułem „25/25. Młodzi liderzy na start”. Zaproszeni eksperci wytypowali 25 młodych liderów, którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą swoje pokolenia. W gronie tym znaleźli się m.in. Adam Bodnar, Rafał Brzoska, Joanna Erbel, Leszek Jażdżewski, Olga Kozierowska, Dorota Masłowska, Artur Kurasiński, Michał Sadowski czy Sławomir Sierakowski.

niedziela, 8 czerwca 2014

Wiek pełen energii, wiek optymizmu. Z takim nastawieniem powinniśmy świętować ćwierćwiecze polskiej wolności.

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Podczas organizowanych przez Magazyn „Teraz Polska” debat zaproszeni wytypują 25 młodych liderów (poniżej 40 roku życia), którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą swoje pokolenia.

czwartek, 17 kwietnia 2014

Projekt "25/25. Młodzi liderzy na start." ma na celu odpowiedzieć na pytanie kim są młodzi liderzy, którzy mają szansę w najbliższym czasie przejąć „pałeczkę" w wyścigu o rozwój Polski i dobrobyt Polaków? Wytypujmy 25 liderów zmian na kolejne 25 lat rozwoju Polski.