FUNDACJA

25/25 Młodzi Liderzy Przyszłości

poniedziałek, 21 lipca 2014

W miniony czwartek (17 lipca 2014) w warszawskiej restauracji St. Antonio odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Liderów Przyszłości. Jego członkowie zostali wyłonieni w ramach programu „25/25. Młodzi liderzy na start”, odbywającego się pod patronatem Władysława Kosiniak-Kamysza – Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

niedziela, 08 czerwca 2014

Magazyn „Teraz Polska” przeprowadził cykl debat pod wspólnym tytułem „25/25. Młodzi liderzy na start”. Zaproszeni eksperci wytypowali 25 młodych liderów, którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą swoje pokolenia. W gronie tym znaleźli się m.in. Adam Bodnar, Rafał Brzoska, Joanna Erbel, Leszek Jażdżewski, Olga Kozierowska, Dorota Masłowska, Artur Kurasiński, Michał Sadowski czy Sławomir Sierakowski.

niedziela, 08 czerwca 2014

Wiek pełen energii, wiek optymizmu. Z takim nastawieniem powinniśmy świętować ćwierćwiecze polskiej wolności.

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Podczas organizowanych przez Magazyn „Teraz Polska” debat zaproszeni wytypują 25 młodych liderów (poniżej 40 roku życia), którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą swoje pokolenia.

czwartek, 17 kwietnia 2014

Projekt "25/25. Młodzi liderzy na start." ma na celu odpowiedzieć na pytanie kim są młodzi liderzy, którzy mają szansę w najbliższym czasie przejąć „pałeczkę" w wyścigu o rozwój Polski i dobrobyt Polaków? Wytypujmy 25 liderów zmian na kolejne 25 lat rozwoju Polski.

AKTUALNIE UŻYWAJĄCY GODŁA:

  • AED Polska Sp. z o. o.
  • Agencja Wydawnicza Technopol Sp. z o.o.
  • AIB Sp. z o.o. Sp. k.
  • AMBRA Spółka Akcyjna
  • ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
  • AssisTech Sp. z o.o.
  • Bell Polska Sp. z o.o.
  • BETAMED S.A.
  • Bieruń
  • BIN Sp. z o.o.
  • Blachy PRUSZYŃSKI Sp. z o.o
  • BOLIX
  • Brwinów
  • Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o. Medincus
  • COMP SA
  • COMP SA
  • CONSONNI BARTELAK s.c
  • Creotech Instruments Spółka Akcyjna oraz CloudFerro Sp. z o.o.
  • DELFIN Sp. z o.o.
  • ECCO WOOD Sp. z o.o.
  • ELTAR Tęsna Elżbieta
  • F.H.U. PALACAR Michał Pala
  • F.P.H.U. Pol-Met Kazimierz Kaszowski
  • Fakro S.C.
  • Fibar Group SA
  • Gmina Suwałki
  • Good Food Concept Sp. z o.o. Sp.k.
  • Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" A. i J. Kasztelewicz
  • Grupa LUX MED Sp. z o.o.
  • HELIOS Spółka Akcyjna
  • Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o.
  • Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie
  • KAN Sp. z o.o.
  • Korporacja Radex Spółka Akcyjna
  • Krakowski Teatr Komedia Sp. z o.o.
  • Krakowskie Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowe Artim Sp. z o.o.
  • Kurtiak i Ley Wydawnictwo Artystyczne
  • Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp.J.
  • LIDL POLSKA Sklepy Spożywcze Sp. z o.o.
  • Miasto Ostrów Wielkopolski
  • Michalowice
  • MT Targi Polska SA
  • Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
  • NASK
  • Nowa Itaka Sp. z o.o.
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
  • Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
  • Partner Center Sp. z o.o.
  • PELLASX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
  • Piekarnia Złoty Kłos s.c.
  • Plus Liga
  • Poczta Polska SA
  • Podlaska Chata s.c. Józefczuk Andrzej i Józefczuk Krzysztof
  • Politechnika Gdańska, Wydział ETI, Katedra Systemów Multimedialnych
  • POLOmarket Sp. z o.o.
  • Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
  • Polska Liga Kobiet
  • Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.
  • Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
  • Premium Mobile S.A.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe PATRYCJA & PAWEŁ Rydzyk Zofia
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe STROPEX Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi Sp. Jawna
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO Robert Dziubeła
  • Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Sp. Jawna
  • REJS Sp. z o.o.
  • Rzeszów
  • Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
  • Sokołów S.A.
  • SOKOŁÓW SA
  • Spółdzielnia Mleczarska LAZUR
  • Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
  • SPZOZ RM-MEDITRANS Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach
  • Suempol Sp. z o.o.
  • Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
  • Świdnica
  • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA
  • Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych SA
  • TOYA Sp. z o.o.
  • Trade & Travel Company Sp. z o. o.
  • uAvionics Technologies Sp. z o.o.
  • UIBS Teamwork sp. z o.o.
  • Urząd Gminy Błonie
  • Urząd Gminy Kleszczów
  • Urząd Miasta Krakowa
  • VALEANT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna
  • Vision Group Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna
  • Wipasz S.A.
  • WYCHOWAŃSKI Sp. z o.o.
  • Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW
  • Wyrób Wędlin Tradycyjnych WOLAREK Sp. Jawna
  • Zabrze
  • Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA
  • Zakłady Mięsne SZUBRYT Zbigniew Szubryt
  • Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
  • Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A.
  • ZOTT Polska Sp. z o.o.

WYSZUKIWARKA LAUREATÓW: