FUNDACJA TERAZ POLSKA

Rusza projekt "25/25. Młodzi liderzy na start."

czwartek, 17 kwietnia 2014

 

Projekt "25/25. Młodzi liderzy na start." ma na celu odpowiedzieć na pytanie kim są młodzi liderzy, którzy mają szansę w najbliższym czasie przejąć „pałeczkę" w wyścigu o rozwój Polski i dobrobyt Polaków? Jakie mają wizje przyszłości Polski; jakie idee im przyświecają, gdzie upatrują największych wyzwań i na czym opierają swój osobisty sukces?

Podczas trzech kolejnych debat zaproszeni goście wytypują 25 młodych liderów (poniżej 40 roku życia), którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą swoje pokolenia.

Pierwsza debata odbędzie się 24 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, udział w niej wezmą m.in.:

Agata Dąmbska - Forum OdNowa,
Leszek Jażdżewski - LIBERTÉ!,
Janusz Kaniewski - designer,
Karolina Komar – Pangea Polska,
Artur Kurasiński - Aula Polska,
Ewa Misiak - HR Work Service
Grażyna Piotrowska-Oliwa – wiceprezydent Pracodawcy RP,
Kamila Sidor - Geek Girls Carrots,
Ks. Andrzej Sikorski - Fundacja "Być Bardziej"
Sergiusz Trzeciak – politolog
Aleksander Zioło – radca prawny

Relacja z debaty już wkrótce!

Debata zamknięta dla publiczności.

Dziennikarzy zainteresowanych przybyciem prosimy o kontakt pod mailem a.kazmierczak@terazpolska.pl

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.