Polskie Puzzle

piątek, 27 lutego 2015

Edukacja przedsiębiorczości jest kluczowa by wdrażać innowacyjne osiągnięcia naukowe w gospodarce – to główny wniosek z debaty „Rola nauki w służbie innowacyjnego społeczeństwa”, która odbyła się w miniony czwartek w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie.

wtorek, 10 lutego 2015

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zaprasza na debatę z cyklu Polskie Puzzle: "Rola nauki w służbie innowacyjnego społeczeństwa", która odbędzie się 26 lutego 2015r.

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Konferencja „Polskie Puzzle. Warto być Made in Poland”, odbyła się 5 grudnia 2013r. w Sali NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie pod patronatem GPW i Magazynu Teraz Polska. Było to forum rozważań, jaką Polskę pokazywać Polakom i jak opowiadać o Polsce światu.

wtorek, 19 marca 2013

Zapraszamy na seminarium "Sztafeta pokoleń. Dylematy etyczne młodych przedsiębiorców" organizowane przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska oraz Instytut Nauk Ekonomicznych PAN. Seminarium odbędzie się 8.04.2013 o godz. 11:00 w Pałacu Staszica w Warszawie ul.Nowy Świat 72.

środa, 13 marca 2013

Podczas panelu, który odbył się 5 marca br. w ramach Forum Gospodarczego w Toruniu, o swoim sukcesie opowiadała Zofia Noceti-Klepacka i Łukasz Jakóbiak. O sukcesach polskiego łazika marsjańskiego mówiła Anna Watza.

środa, 6 marca 2013

Podczas panelu, który odbył się 5 marca br. w ramach Forum Gospodarczego w Toruniu, o swoim sukcesie opowiadała Zofia Noceti-Klepacka i Łukasz Jakóbiak. O sukcesach polskiego łazika marsjańskiego mówiła Anna Watza.

wtorek, 19 lutego 2013

W pierwszej części spotkania wyniki swoich badań zaprezentowało studenckie koło naukowe „Moderator”. Badana była satysfakcja ze studiów, a jej wyniki zawarte zostały w raporcie pt. "Pozwólmy przejść nauce z bibliotek do lasu!".

poniedziałek, 18 lutego 2013

Czy w Polsce są wystarczające zachęty dla biznesu, aby ten przeznaczał swoje środki na finansowanie badań? Jacy absolwenci opuszczają polskie uczelnie, jaki jest ich poziom wiedzy i umiejętności? Jakie przeszkody stoją na drodze młodych naukowców? Na takie i inne pytania szukali odpowiedzi uczestnicy piątkowej debaty pt. „Czy polska nauka idzie w las?”, która odbyła się na Uniwersytecie Warszawskim w ramach projektu FPGP „Teraz Polska” - Polskie Puzzle.

wtorek, 12 lutego 2013

Już 15 lutego, w piątek, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Uniwersytet Warszawski zapraszają na debatę w ramach projektu Polskie Puzzle pt. Czy polska nauka idzie w las? Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu na Uniwersytecie Warszawskim w godzinach 11.00 – 13.30

[1] 2 z 2 następna