FUNDACJA TERAZ POLSKA

25 liderów na przyszłe 25 lat – kim są?

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Podczas organizowanych przez Magazyn „Teraz Polska” debat zaproszeni goście wytypują 25 młodych liderów (poniżej 40 roku życia), którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą swoje pokolenia. 

Projekt "25/25. Młodzi liderzy na start" ma na celu odpowiedzieć na pytanie kim są młodzi liderzy, którzy mają szansę w najbliższym czasie przejąć „pałeczkę" w wyścigu o rozwój Polski i dobrobyt Polaków? Jakie mają wizje przyszłości Polski; jakie idee im przyświecają, gdzie upatrują największych wyzwań i na czym opierają swój osobisty sukces? Na te i inne pytania odpowiedzi szukali zaproszeni na pierwszą z cyklu debatę, która odbyła się 24 kwietnia na Stadionie Narodowym.

Udział w niej udział wzięli: Agata Dąmbska (Forum OdNowa), Leszek Jażdżewski (LIBERTÉ!), Janusz Kaniewski (designer), Karolina Komar (Pangea Polska), Ewa Misiak (HR Work Service), Grażyna Piotrowska-Oliwa (Pracodawcy RP), Kamila Sidor (Geek Girls Carrots), Sergiusz Trzeciak (politolog), Aleksander Zioło (radca prawny).

Kolejna debata planowana jest 7 maja. Każdy z uczestników debat wytypuje maksymalnie 3 nazwiska, które stworzą podstawową listę. Na jej podstawie, drogą głosowania w Internecie, wszyscy uczestnicy debat, wraz z 26 osobową kapitułą Konkursu TERAZ POLSKA, dokonają ostatecznego wyboru 25 liderów zmian. Oficjalne ogłoszenie listy oraz przedstawienie kandydatów planowane jest na 9 czerwca 2014 podczas uroczystej konferencji prasowej Gali Konkursu TERAZ POLSKA w Teatrze Wielkim.

Podsumowanie dyskusji wraz z wnioskami ukaże się w czerwcowym numerze Magazynu TERAZ POLSKA.

ZOBACZ GALERIĘ FOTO

Tagi:
Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.