FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

7 czerwca 2020

ALSTAL Grupa Budowlana to jedna z największych firm budowlanych w Polsce, z całkowicie polskim kapitałem. Od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych. W jej bogatym portfolio znajdują się m.in.: Opera Leśna w Sopocie, Termy Maltańskie w Poznaniu oraz stadion MotoArena w Toruniu. Obecnie ALSTAL realizuje ogromny kompleks basenowo-edukacyjny „Fabryka Wody” w Szczecinie. 
Nadrzędną wartością Grupy ALSTAL jest zapewnienie bezpieczeństwa i partnerskich relacji inwestorom, podwykonawcom, dostawcom, a także pracownikom tworzącym siłę organizacji. 
W skład Grupy wchodzą spółki zależne, zajmujące się konkretnym rodzajem działalności - budownictwem ogólnym i mieszkaniowym, konstrukcjami stalowymi, utrzymaniem ruchu obiektów przemysłowych oraz produkcją betonu. 

Od początku działalności w 1976 r. ALSTAL Grupa Budowlana specjalizuje się w usługach Generalnego Wykonawcy „od idei do wdrożenia”. Czynności realizowane są w sposób kompleksowy, a komplementarność przygotowywanych ofert w znaczny sposób ułatwia ten proces. Korzystając z usług podwykonawców w procesie inwestycji ALSTAL zwraca szczególną uwagę na jakość prac oraz wykorzystywanych materiałów, ponieważ to one są wyznacznikiem jakości obiektu. ALSTAL oferuje współpracę w systemie „Zaprojektuj i Wybuduj”, który wprowadza  dla komfortu inwestora jedno centrum odpowiedzialności za realizację wszystkich procesów związanych z nową inwestycją – począwszy od koncepcji architektonicznej, przez opracowanie dokumentacji projektowej, po wykonawstwo wszystkich etapów inwestycyjno-budowlanych i obsługę gwarancyjną. 

Dowiedz się jak zdobyć Godło „Teraz Polska”

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.