FUNDACJA TERAZ POLSKA

Corab Sp. z o.o.

Fot. Corab Sp. z o.o.
czwartek, 27 maja 2021

Corab Sp. z o. o. to firma z 30-letnią tradycją w biznesie, która od blisko 10 lat działa w branży fotowoltaicznej w Polsce jako producent i realizator systemów fotowoltaicznych. Systemy fotowoltaiczne Corab powstają w nowoczesnej i w pełni zautomatyzowanej fabryce w Bartoszycach, skąd są wysyłane do 18 krajów na świecie. Na koniec 2020 roku możliwości produkcyjne sięgały ponad 1,5 GW konstrukcji fotowoltaicznych. Corab zatrudnia obecnie ponad 250 specjalistów.

Corab Partner to sieć partnerska powstała jako porozumienie firm instalacyjnych z firmą Corab – producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Projekt narodził się z potrzeby zapewnienia inwestorom wysokiej jakości obsługi i większego bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych. Obecnie do sieci należy ponad 120 firm instalacyjnych z całej Polski, które mogą pogłębiać swoje kompetencje w ramach Akademii Corab, tj. edukacyjnej inicjatywy, której misją jest promowanie dobrych praktyk oraz zdobywanie nowych umiejętności, również w zakresie działań marketingowych i atrakcyjnych form finansowania.

ROZMOWA Z LAUREATEM

Na pytania odpowiada Henryk Biały, prezes zarządu Corab Sp. z o.o.

Proszę krótko opisać nagrodzone usługi. Czym wyróżniają się na rynku i na czym polega ich innowacyjność?

Henryk Biały: Corab to firma z 30-letnią tradycją w biznesie. Od blisko 10 lat aktywnie uczestniczy w budowie branży fotowoltaicznej w Polsce jako producent bezpiecznych i certyfikowanych systemów fotowoltaicznych do montażu modułów.

Corab od początku działalności stawiał na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Mając świadomość, jak ważną rolę w branży fotowoltaicznej odgrywa prawidłowy montaż instalacji, firma postanowiła  nawiązać ścisłą współpracę z instalatorami.

Pomysł Corab Partner narodził się właśnie z potrzeby zapewnienia inwestorom wysokiej obsługi i większego bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych. Sieć partnerska to porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych.

Obecnie do sieci należy ponad 120 firm instalacyjnych z całej Polski. Co wyróżnia usługę Corab Partner? Korzystanie z usług firm instalacyjnych należących do sieci  to gwarancja nie tylko wysokiej jakości komponentów, ale również profesjonalnej obsługi, wysokiej jakości montażu oraz serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Czym jest dla Państwa Godło „Teraz Polska”? Dlaczego zdecydowali się Państwo na start w Konkursie?

Henryk Biały: Godło „Teraz Polska” jest dla nas dowodem uznania nie tylko dla zgłoszonej przez nas usługi Corab Partner, ale traktujemy ją jako docenienie naszej 30-letniej działalności. Od lat konsekwentnie budujemy pozycję największego polskiego producenta systemów fotowoltaicznych. Od początku stawiamy na innowacyjność, wysoką jakość i pilnujemy, aby produkty spełniały rygorystyczne normy. Dzięki temu nasza oferta doceniana jest na wielu europejskich rynkach. Zawsze stawialiśmy na nowe technologie dlatego od dekady oferujemy innowacyjne rozwiązania dla fotowoltaiki. Dzięki nagrodzonej Sieci Corab Partner nowoczesne systemy fotowoltaiczne produkują zieloną energię na tysiącach dachów polskich domów czy firm.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.