FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. DRZAZGA CLINIC Sp. z o.o.
Fot. DRZAZGA CLINIC Sp. z o.o.

DRZAZGA CLINIC Sp. z o.o.

27 maja 2021

DRZAZGA CLINIC to klinika laseroterapii i medycyny estetycznej na Śląsku, która oferuje swoim klientom zabiegi na najwyższym poziomie. Posiada innowacyjny sprzęt, a każdy pacjent obsłużony jest według najwyższych standardów. Stale podnosząca wiedzę kadra kosmetologów oraz doświadczeni lekarze specjaliści są gwarancją uzyskania jak najlepszych efektów zabiegowych. DRZAZGA CLINIC oferuje zabiegi z zakresu laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej, wykorzystując lasery najwyższej światowej klasy. Klinika proponuje m.in. zabiegi przeciwstarzeniowe, depilację, usuwanie rumienia, zamykanie naczynek, a także procedury leczenia nadpotliwości, łysienia oraz zapobiegania nietrzymania moczu.

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.