FUNDACJA

Kiedy pytają mnie "Jak przebiegają kolejne etapy Konkursu »Teraz Polska«?”

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
środa, 27 listopada 2019

Kiedy pytają mnie "Jak przebiegają kolejne etapy Konkursu »Teraz Polska«?”, odpowiadam:

Godło „Teraz Polska” jest znakiem, który od 30 lat promuje krajowe produkty, usługi, a od niedawna również przedsięwzięcia innowacyjne. Według badań konsumenckich Godło jest doskonałą rekomendacją do dokonania zakupu – klienci od 30 lat niezmiennie darzą je zaufaniem. Obecnie trwa nabór do jubileuszowej 30. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Przedsiębiorstwa znów będą mogły się posiłkować w swoim biznesie ugruntowanym i skutecznym znakiem promocyjnym.

Zgłoszenia do 30. edycji Konkursu „Teraz Polska” będą przyjmowane do 31 stycznia 2020 roku. Następnie Branżowe Komisje Ekspertów (powołane we współpracy z instytutami badawczymi oraz wyższymi uczelniami) dokonają oceny zgłoszeń. Zgodnie z kryteriami Konkursu szczególnie wysoko punktowane będą: jakość produktu/usługi, jego/jej nowoczesność i innowacyjność, efektywność działania firmy.

Najwyżej ocenione przez ekspertów produkty i usługi zostaną nominowane do Godła „Teraz Polska”. Spośród nich w kwietniu 2020 roku Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera wyłoni laureatów. Posiedzenie Kapituły będzie poprzedzone wystawą prezentującą nominowanych (udział w wystawie jest dobrowolny).

Zakończenie 30. edycji Konkursu „Teraz Polska” odbędzie się 1 czerwca 2020 roku podczas prestiżowej Gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Laureaci Konkursu odbiorą statuetki „Teraz Polska” z rąk osobistości świata kultury, nauki, mediów i polityki.

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter