FUNDACJA TERAZ POLSKA

Ruszyła XXVI edycja Konkursu „Teraz Polska”

wtorek, 24 listopada 2015

Prestiż, zwiększenie zaufania, lojalności klientów, rozpoznawalności i konkurencyjność firmy – to zdaniem Laureatów najważniejsze korzyści, jakie przynosi zwycięstwo w Konkursie „Teraz Polska”. Zgłoszenia do tegorocznej, XXVI edycji Konkursu przyjmowane są do 22 stycznia 2016 roku. 

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do XXVI edycji Konkursu „Teraz Polska”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych polskich produktów, usług, innowacji oraz gmin. 

Konkurs „Teraz Polska” odbywa się w 3 kategoriach: dla produktów i usług, gmin oraz przedsięwzięć innowacyjnych. Laureatów wyłoni Kapituła Godła „Teraz Polska” składająca się z autorytetów życia społecznego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego. Finał XXVI edycji Konkursu odbędzie się w maju 2016 roku podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, kiedy to zwycięzcy odbiorą statuetki „Teraz Polska” z rąk osobistości świata kultury, mediów i polityki.

- To wyróżnienie, to Godło, umieszczone na materiałach naprawdę działa jak magnes. Uwiarygadnia to, co robimy. – mówi Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności, której program „Trzymaj Formę” został nagrodzony w XXIV edycji Konkursu. 

- Godło Teraz Polska zdobyliśmy w 1996 r. i od tego czasu rozpoczęliśmy ekspansję na rynki zagraniczne. Dzisiaj możemy się pochwalić, że m.in. dzięki współpracy z Fundacją „Teraz Polska” jesteśmy firmą globalną i jako wicelider rynku okien dachowych osiągnęliśmy 15-proc. udział w światowej sprzedaży. – mówi Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Fakro Sp. z o.o.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” od blisko 25 lat promuje polską przedsiębiorczość, innowacyjne metody produkcji i zarządzania oraz wspiera polskie firmy w budowaniu i umacnianiu ich marek. Poprzez liczne inicjatywy kształtuje patriotyczne postawy zakupowe konsumentów. 

Wysoki prestiż Godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, profesjonalizm i niezależność ekspertów, a także autorytet Kapituły Konkursu pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, prezesa Polskiej Akademii Nauk. Nad prawidłowością działań Fundacji czuwa Rada, pod przewodnictwem Andrzeja Arendarskiego, prezesa Krajowej Izby Gospodarczej. Wysoka rozpoznawalność Godła „Teraz Polska” wzmacnia konkurencyjność oraz sukces rynkowy nagrodzonych firm.

Zainteresowani udziałem w Konkursie powinni wypełnić ankietę rejestracyjną. - Procedury przystąpienia do Konkursu „Teraz Polska”, wszystkie formalności, których trzeba dokonać nie są zbyt skomplikowane. Praktycznie każda, nawet mała, firma jest w stanie je wypełnić. Wsparcie merytorycznym służą też pracownicy fundacji. – podkreśla Gantner. 

Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną, która znajduje się tutaj lub skontaktować się z biurem fundacji, pisząc na adres konkurs@terazpolska.pl lub dzwoniąc pod numer: 22 201 29 90, 22 826 01 91. 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.