FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Ubojnia Zwierząt Robert Rytel
Fot. Ubojnia Zwierząt Robert Rytel

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel

27 maja 2022

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel to obecnie najnowocześniejsza ubojnia trzody w Polsce. Została uruchomiona
w 2016 r. i rozbudowana w 2021 r. Jest to polska rodzinna firma działającą od 23 lat. Jako jedyny zakład w Polsce została wyróżniona przez Światową Organizację Zdrowia Zwierząt OIE z siedzibą w Paryżu za dobrostan zwierząt. Posiada certyfikowane systemy jakości International Food Standard IFS, System Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, jest aktywnym członkiem Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego UPEMI. Ubojnia jako jedyna w Polsce posiada w pełni automatyczną chłodnię półtusz opartą na systemie RFID, zapewniającym pełną identyfikowalność produktów.

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel to największy w Polsce producent półtusz wieprzowych o wysokiej mięsności. Półtusze powstają wyłącznie z tuczników pochodzących z polskich hodowli. Naturalna soczystość mięsa oraz jego kolor, jak też smak, uzyskiwane są bez nastrzyku i jakichkolwiek dodatków chemicznych. Półtusza nie zawiera alergenów.
Ubojnia Zwierząt Robert Rytel nie posiada konkurencyjnego polskiego przedsiębiorstwa, oferującego produkt w porównywalnej jakości i skali.

Robert Rytel, właściciel Ubojni Rytel

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel w Podgórzu to rodzinna firma, która przez 24 lata działalności wypracowała znaczącą i stabilną pozycję na polskim rynku mięsnym. Wartość firmy jest efektem pasji, ambicji oraz nieschematycznego myślenia założyciela Roberta Rytela. W 2016 r. powstał zupełnie nowy zakład. Zastosowane zostały niespotykane dotąd w Polsce rozwiązania: automatyzacja procesów, komputerowe sterowanie sortowaniem produktów pod kątem parametrów wymaganych przez klienta oraz ekspedycja towarów z zakładu praktycznie bez udziału pracowników. Wartość i jakość produktu potwierdzają zadowoleni klienci, a także zdobyte certyfikaty – IFS Food oraz certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt OiE. Ubojnia Rytel jest jedynym w Polsce zakładem posiadającym to wyróżnienie, co honoruje wysiłek w zakresie utrzymania wysokiego poziomu dobrostanu zwierząt. Firma uczestniczy w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

Godło „Teraz Polska” od ponad 30 lat jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskie firmy, a przede wszystkim świadczy o zaufaniu konsumentów oraz najwyższej jakości oferowanej przez przedsiębiorstwo. Jakość i zaufanie to słowa, z którymi utożsamiamy się od początku istnienia firmy, dlatego znalezienie się w gronie wyróżnionych polskich przedsiębiorstw jest dla nas niezwykle ważnym osiągnięciem, potwierdzającym oraz nagradzającym nasze starania i ciężką pracę, jaką wkładamy w rozwój firmy. Otrzymanie Godła „Teraz Polska” pozwoli nam uzyskać jeszcze większą wiarygodność i rozpoznawalność marki, a także – co dla nas najważniejsze – umożliwi intensywniejszy rozwój zakładu i asortymentu. Nasi klienci zyskają produkt o potwierdzonym krajowym pochodzeniu, co umocni pozycję firmy na rynku oraz ułatwi konkurowanie z importowaną wieprzowiną. To wyróżnienie wpływa również na fundamentalny obszar funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, czyli na ludzi, którzy je tworzą.

karta dół laureaci 2024

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.