FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. WeTalk.pl s.c.
Fot. WeTalk.pl s.c.

WeTalk.pl s.c. - WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "TERAZ POLSKA"

25 maja 2021

WeTalk.pl to obecnie jedyna polska platforma tekstowej pomocy psychologicznej. W dobie trwającej pandemii jest wygodną, dopasowaną do potrzeb pacjenta, udokumentowaną naukowo i w pełni bezpieczną formą pomocy psychologicznej, psychoterapii oraz coachingu. Bazuje na codziennej wymianie wiadomości tekstowych, ale umożliwia też wysyłanie wiadomości audio oraz prowadzenie wideorozmów na żywo z wybranym specjalistą.

WeTalk.pl oferuje nowoczesną pomoc psychologiczną online realizowaną za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji internetowej. Całodobowy dostęp pacjenta do wirtualnego gabinetu jest unikatowym rozwiązaniem w Polsce. Kontakt z wykwalifikowanym psychologiem polega na na codziennej asynchronicznej wymianie wiadomości w tworzonej dla każdego klienta indywidualnej przestrzeni online. Do tego wirtualnego gabinetu mają dostęp jedynie klient i wybrany przez niego specjalista, przy czym klient może pisać do specjalisty w każdej chwili, z jakiegokolwiek dostępnego urządzenia (telefonu, komputera, tabletu), mając pewność, że w każdy dzień roboczy otrzyma odpowiedź. Wiadomości tekstowe mogą być uzupełniane krótkimi wiadomościami audio, a także sesjami wideo na żywo. Tekstowa pomoc psychologiczna nie konkuruje ani nie neguje tradycyjnych form budowania relacji terapeutycznej. Terapia asynchroniczna jest akceptowalnym i klinicznie korzystnym medium dla osób cierpiących na różne zaburzenia psychiczne. Dynamiczny wzrost liczby użytkowników (niemal 4700 osób w marcu 2021 roku) w stosunku do niedługiego czasu funkcjonowania platformy WeTalk.pl (od października 2019 roku) jest sygnałem wskazującym na duże zapotrzebowanie ze strony rynku na nowe formy pomocy psychologicznej.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.