FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. 29. Targi Pracy i Praktyk WEiTI PW
Fot. 29. Targi Pracy i Praktyk WEiTI PW

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla informatyków i elektroników na PW

17 października 2022

17.10.2022 odbędą się Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. To już 29. edycja wydarzenia.

Oprócz stacjonarnego spotkania z pracodawcami, opublikowano także specjalny katalog dla studentów. - Swoje oferty zamieściło w katalogu ponad 80 podmiotów, w tym ponad 50 wystawców. Naszą inicjatywę wsparło również ponad 20 partnerów  - za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Liczby te świadczą o potrzebie tworzenia pomostów między rynkiem pracy a Uczelnią i naszym Wydziałem – mówią organizatorzy.

KLIKNIJ I POBIERZ KATALOG 29. TARGÓW PRACY I PRAKTYK NA WEITI PW

Dodatkowo studenci będą mogli skonsultować z ekspertami swoje CV w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” jako partner wydarzenia serdecznie zaprasza wszystkich studentów do udziału i życzy pomyślności w poszukiwaniu pracy i praktyk zgodnych z zainteresowaniami.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.