FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Zapraszamy na webinarium o roli sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce

Zapraszamy na webinarium o roli sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce

15 kwietnia 2021

Zapraszamy na webinarium z cyklu „Teraz Polska Nauka” pt. „Rola sojuszu nauki i biznesu w rozwoju technologii medycznych w Polsce”. Odbędzie się w dniu 26 kwietnia br. w godz. 10:00 – 12:30 w formule online. Link do udziału w webinarium

 

Epidemia koronawirusa, zmiany demograficzne, deficyty kadrowe personelu medycznego i konieczność podnoszenia standardów opieki zdrowotnej wymuszają coraz szybszy rozwój metod diagnozowania i terapii wielu chorób. Konieczne jest sięganie już nie tylko po rozwiązania telemedyczne, ale również – po wdrożenia z dziedziny sztucznej inteligencji i robotyki. By jednak nauka mogła proponować najnowocześniejsze rozwiązania oraz realizować wdrożenia potrzebuje partnerów ze strony biznesu i przemysłu.

Podczas webinarium organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” we współpracy z Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy Medicus, w ramach długofalowego projektu Teraz Polska Nauka, swoimi opiniami i doświadczeniami podzielą się wybitni polscy lekarze realizujący pionierskie na skalę światową procedury medyczne, uczeni realizujący znamienne badania i wdrożenia, przedsiębiorcy prowadzący z sukcesami najbardziej zaawansowane projekty w branży medycznej i life science (laureaci Godła „Teraz Polska”)

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami laureatów Godła „Teraz Polska”:  prof. Henrykiem Skarżyńskim z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, prof. Piotrem Skarżyńskim z Centrum Słuchu i Mowy Medincus, prof. Piotrem Suwalskim z Kliniki Kardiochirurgii CSK MSWiA oraz dr inż. Dawidem Nidzworskim z SensDx. Zaproszenie do udziału w webinarium przyjęła także prof. Joanna Polańska w Politechniki Śląskiej. Podczas spotkania dr Jarosław Górski z Wydziału Nauk Ekonomicznych UW przedstawi także raport naszej Fundacji pt. „O roli nauki polskiej wobec potrzeb i oczekiwań społeczeństwa, gospodarki oraz polityk publicznych”, który stanowi podsumowanie dyskusji mającej miejsce 21 stycznia br. podczas pierwszego z cyklu „Teraz Polska Nauka” webinarium.

Link do udziału w webinarium

Pobierz Program webinarium

 

karta dół laureaci 2024

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.