FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Kongres 60 Milionów
Fot. Kongres 60 Milionów

13. edycja Kongresu 60 Milionów już w lutym

12 stycznia 2023

Kolejna 13. już edycja Kongresu 60 Milionów odbędzie się w dniach 9-12 luty 2023 w Miami, USA. Udział w wydarzeniu, to niepowtarzalna okazja, by wykorzystać potencjał jednej z największych i najbardziej rozpowszechnionych diaspor na świecie – Polonii. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego należy do grona partnerów Kongresu. 

Kongres 60 milionów to międzynarodowe wydarzenie gromadzące ludzi biznesu, polityki i działaczy społecznych polskiego pochodzenia. Nazwa Kongresu odzwierciedla ogólną liczbę Polaków i osób polskiego pochodzenia na całym świecie, która wynosi ponad 60 milionów. Główną zasadą Kongresu jest stworzenie platformy spotkań do wymiany pomysłów, inicjowania dyskusji i oferowania rozwiązań, które doprowadzą do dalszego rozwoju relacji biznesowych i politycznych zgodnie z trendami XXI wieku.

Program Kongresu obejmuje panele dyskusyjne i część networkingową w gronie ekspertów, liderów biznesu i przedstawicieli polskiego rządu. Stałym punktem wydarzenia jest 60 mln Golf Cup – cykliczny turniej golfowy. Liczne wydarzenia towarzyszące, m in. spotkania koktajlowe, wystawy  i inne eventy specjalne, są niepowtarzalną okazją do budowania wzajemnych relacji.

Oprócz paneli merytorycznych, każda edycja Kongresu podejmuje temat kreowania i wzmacniania wizerunku marki Polski na mapie świata. Głównym celem wydarzenia jest stworzenie platformy do dialogu, współpracy i wymiany doświadczeń między Polakami z kraju i z różnych zakątków globu. 

Wśród prelegentów poprzednich edycji znalazły się takie nazwiska jak: Rafał Brzoska – twórca InPostu, Stefan Batory – twórca aplikacji Booksy oraz iTaxi, Rafał Milczarski – preses LOT’u, Krzysztof Przybył – prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, Rafał Zawierucha – aktor filmowy i teatralny, Ida Nowakowska - polska tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna, Anna Maria Anders – Ambasador RP w Rzymie, pełnomocnik prezesa Rady Ministrów do spraw dialogu międzynarodowego, Jerzy Kwieciński – były Minister Finansów, były Prezes PGNiG, Gabriela Morawska-Stanecka – Wicemarszałek Senatu, Radosław Fogiel - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia.

Źródło: Komitet Organizacyjny Kongresu 60MLN.PL

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.