FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
Fot. Kamil Broszko/Teraz Polska

31. Gala „Teraz Polska” - przeżyjmy to jeszcze raz!

4 lipca 2021

9 czerwca 2021 r., w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się Gala „Teraz Polska”. W tym roku, już po raz 31., o to zaszczytne, biało-czerwone godło ubiegały się najlepsze polskie produkty, usługi oraz innowacje. Nagrodzono 12 produktów, 10 usług i dwie innowacje. Wyróżniono dwie usługi.

W felietonie o Godle "Teraz Polska" mówią: prof. Michał Kleiber, przewodniczący Kapituły "Teraz Polska"; Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego oraz laureaci Konkursu "Teraz Polska": Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego Floslek; dr inż. Dawid Nidzworski, prezes GeneMe Sp. z o.o.; Bogdan Szymanik, dyrektor Wydawnictwa BOSZ; Paweł Elbanowski, członek zarządu StethoMe Sp. z o.o.

 

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia całej uroczystości.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.