FUNDACJA TERAZ POLSKA

Columbus Energy, laureat Godła „Teraz Polska” z Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP

Fot. Jakub Szymczuk KPRP, Prezydent.pl
środa, 5 maja 2021

5 maja br w Pałacu Prezydenckim odbyła się gala XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Wyróżniono firmy za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki oraz przedsiębiorczości. Prezydent RP przyznał nagrody w pięciu kategoriach głównych oraz w dwóch kategoriach specjalnych. Nagrodę Indywidualną otrzymał  twórca Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, laureat tytułu „Wybitny Polak” – prof. dr hab. nauk med. dr. h.c. multi Henryk Skarżyński.

Jesteście Państwo dumą Rzeczpospolitej. Bardzo dziękuję za to, że budujecie polską markę poza granicami kraju. Mam nadzieję, że dzisiejsza nagroda będzie jeszcze większą mobilizacją – mówił Prezydent Andrzej Duda  po wręczeniu statuetek Laureatom. Prezydent zauważył, że biznes jest tą dziedziną, która „w największym stopniu ucierpiała podczas pandemii”. – Kwestia przetrwania polskich firm była dla nas kwestią fundamentalną – podkreślił i dodał, że wszyscy nominowani do nagród prezentują światowy poziom biznesu.

Wśród laureatów XVIII edycji Nagrody były firmy z Godłem „Teraz Polska”:

W kategorii Narodowy Sukces – Columbus Energy SA

W kategorii Międzynarodowy Sukces – Sunreef Venture SA

W kategorii Odpowiedzialny Biznes – Suempol sp. z o.o.

Laureat Nagrody Indywidualnej - prof. dr hab. n.med. Henryk Skarżyński (laureat tytułu "Wybitny Polak")

Lista wszystkich nominowanych

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter
Czytaj także

ZAMÓW NEWSLETTER:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.