FUNDACJA

Dla kogo jest Konkurs „Teraz Polska”

Fot. Kamil Broszko/Broszko.com
piątek, 10 stycznia 2020

Sprawdź, czy możesz zdobyć prestiżowe Godło „Teraz Polska” wpływające na wzrost sprzedaży i zaufania klientów.

Mówiąc najogólniej, Konkurs „Teraz Polska” adresowany jest do przedsiębiorców i firm oferujących wysokiej jakości produkty lub usługi oraz jednostek wdrażających projekty innowacyjne. Do Konkursu mogą przystąpić osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej spełniające następujące warunki formalne: podmiot prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy (nie jest to działalność na podstawie umowy licencyjnej lub franczyzowej); zgłaszane produkty/usługi są przedmiotem własnej działalności zgłaszającego; zgłaszane produkty/usługi są obecne na rynku polskim od co najmniej 6 miesięcy.

– Organizując Konkurs „Teraz Polska”, mieliśmy jeden cel: pokazać Polakom, że nasze rodzime produkty są dobrej jakości i z sukcesem mogą konkurować ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami. Nie było to łatwe zadanie, ale osiągnęliśmy sukces. Dziś nikogo nie trzeba przekonywać, że polskim markom warto zaufać – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, organizatora Konkursu „Teraz Polska”.

 

– 30 lat temu w Konkursie nie nagradzano diagnostyki genetycznej czy rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, bo ich po prostu nie było. A dziś mamy takie szczęście, że niesamowite innowacyjne projekty powstają również u nas, choć chciałoby się, aby było ich jeszcze więcej. Oczywiście polska gospodarka nie opiera się wyłącznie na innowacjach i start-upach. Konkurs od lat udowadnia, że ważne dla rozwoju są również branże tradycyjne. Nie warto z nich rezygnować, czy marginalizować. Są one wielkim atutem naszej gospodarki i czynią ją różnorodną, co wydaje się mieć w dzisiejszych czasach istotne znaczenie. – mówi Michał Kleiber, przewodniczący Kapituły Godła „Teraz Polska”.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu „Teraz Polska” mija 31 stycznia 2020 roku. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie można znaleźć na stronie internetowej www.terazpolska.pl. Można również kontaktować się bezpośrednio z organizatorem: nr tel. 22 826 01 91; e-mail: konkurs@terazpolska.pl 

Publikuj na FacebookPublikuj na GooglePublikuj na LinkedinPublikuj na Twitter