FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. FAKRO
Fot. FAKRO

FAKRO wspiera Polską Reprezentację w piłce nożnej

23 czerwca 2021

11 czerwca rozpoczęły się długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jubileuszowy turniej rozgrywany jest w 11 miastach – gospodarzach, w 10 różnych państwach. Polska drużyna narodowa bierze udział w tej prestiżowej imprezie sportowej, dlatego nie tylko dla wiernych kibiców piłkarskich to wyjątkowy okres. W gronie oficjalnych Partnerów Polskiej Reprezentacji znajduje się laureat Godła „Teraz Polska” - firma FAKRO, która od wielu lat wspiera narodową kadrę, wspólnie z zawodnikami reprezentuje Polskę, dostarcza milionom Polaków niezapomnianych emocji i buduje poczucie narodowej dumy.

Na stronie biura prasowego FAKRO czytamy: Mecz z Hiszpanią udowodnił, że z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem można stawić czoła nawet jednej z najlepszych drużyn Europy. Zobaczyliśmy drużynę, która walczy i odzyskaliśmy wiarę. Z taka postawą środowy mecz jest jak najbardziej do wygrania, co da Polsce udział w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Więc trzymajmy kciuki i mocno dopingujmy naszą Biało-Czerwona drużynę. Już 23 czerwca (środa) o godzinie 18.00  w Sankt Petersburgu odbędzie się spotkanie Szwecja - Polska. Zapraszamy do oglądania i kibicowania naszej Drużynie Narodowej.

Współpraca FAKRO z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej rozpoczęła się dokładnie 17 listopada 2004 roku. - Wykupiliśmy wówczas „na próbę” pakiet reklamowy polegający na umieszczenie naszego logo na bandzie stadionu Stade de France - Saint-Denis w Paryżu, gdzie rozegrano towarzyski mecz Polska-Francja. W meczu zremisowaliśmy (0:0), co było dużym sukcesem Biało-Czerwonych. Piłkarze Pawła Janasa włożyli w ten mecz wiele serca, wykazując się jednocześnie duchem walki. Wielokrotnie konstruowali akcje i zagrażali bramce przeciwnikaOkazało się, że reklama została bardzo dobrze przyjęta i szeroko komentowana przez klientów oraz partnerów biznesowych FAKRO. Spowodowało to podjęcie decyzji o zastaniu Oficjalnym Partnerem Reprezentacji - wspomina Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO.

Sponsorowanie drużyny narodowej sprzyja kojarzeniu marki FAKRO z wolą zwycięstwa, rywalizacją, dynamiką i zdrowiem. FAKRO wybiera prestiżowe działania rangi międzynarodowej, które są odpowiednie do międzynarodowych działań eksportowych.

Wieloletni partner Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego i laureat Konkursu „Teraz Polska” zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. - Jesteśmy polska firmą działająca na ponad 50 rynkach na całym świecie i mamy świadomość, że o wysoki poziom życia trzeba walczyć tak jak o zwycięstwo w sporcie. W globalnym świecie, o sukcesie zarówno w sporcie jak i gospodarce decyduje gra zespołowa. W globalnej konkurencji warto wspierać „swoich” i wybierać polskie produkty mając świadomość, że nasze konsumenckie wybory wpływają na rozwój rodzimych firm i stan polskiej gospodarki – czytamy w komunikacie na stronie FAKRO. 

W miarę możliwości Zespół FAKRO uczestniczy w meczach polskiej drużyny piłkarskiej. Także podczas nich reprezentanci firmy spotykają się z partnerami biznesowymi, to buduje partnerskie i tak ważne we współpracy relacje. - Jeżeli nasza reprezentacja wygrywa to wszyscy mamy satysfakcję, natomiast jeżeli wygrywają polskie firmy na globalnym rynku, konkurując z firmami zagranicznymi, to oprócz satysfakcji rośnie również nasza zamożność – podsumowuje Janusz Komurkiewicz.

Źródło: Materiały prasowe FAKRO

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.