FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Canva
Fot. Canva

Godło „Teraz Polska” - magnes na klientów

7 lutego 2023

Godło „Teraz Polska” należy do najlepiej rozpoznawalnych znaków promocyjnych na polskim rynku. Istnieje od ponad 30 lat i przez ten czas nigdy nie zawiodło zaufania, które pokładają w nim krajowi konsumenci, rzetelnie wskazując najlepsze produkty, usługi i innowacje.

Do 14 lutego trwa nabór do 33. edycji Konkursu „Teraz Polska” warto więc przypomnieć podstawowe fakty statystyczne związane z oddziaływaniem Godła na klientów.

  • 88% konsumentów utożsamia Godło „Teraz Polska” ze stabilną jakością;
  • 83% konsumentów deklaruje, że Godło „Teraz Polska” zachęca do zakupu;
  • 78% konsumentów uważa, że mając możliwość wyboru należy kupować produkty polskiego pochodzenia;
  • 73% konsumentów jest gotowa zapłacić więcej za produkt wysokiej jakości.


Powyższe wyniki pochodzą z badań zrealizowanych w październiku 2022 r. na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego przez ASM Research Solutions Strategy. Zobacz pełny raport dotyczący zachowań konsumenckich.

Do udziału w Konkursie „Teraz Polska” mogą przystąpić osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, spełniające następujące warunki formalne:

  1. podmiot prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy;
  2. podmiot nie prowadzi działalności na podstawie umowy licencyjnej lub franchisingowej;
  3. zgłaszane produkty/usługi są przedmiotem własnej działalności zakładu zgłaszającego;
  4. zgłaszane produkty/usługi są obecne na rynku polskim od co najmniej 6 miesięcy.


Jak zgłosić się do Konkursu? Kliknij tutaj i wypełnij ankietę rejestracyjną. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.terazpolskafirma.pl.

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.