FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Grupa Lux Med z pomocą medyczną dla Ukrainy

27 lutego 2022

Grupa Lux Med to kolejny laureat Godła „Teraz Polska”, który postanowił wesprzeć walczącą Ukrainę. Grupa przygotowała pakiet „POMOC dla Ukrainy”,  który ma być realnym wsparciem Ukraińców po obu stronach granicy.

 

"Cały czas docierają do nas wstrząsające obrazy i relacje z tego, co dzieje się na Ukrainie. To jest czas, kiedy nikt z nas nie może pozostać obojętny. Chcemy pomóc  i pomożemy, najlepiej jak potrafimy. Przygotowaliśmy pakiet „POMOC dla Ukrainy”, składający się z realnych działań, które już podejmujemy. Staniemy na wysokości zadania. Dziękuję pracownikom Grupy Lux Med za tak wyjątkowe zaangażowanie – czytamy wpis w mediach społecznościowych prezes Anny Rulkiewicz.

 

Pakiet „POMOC dla Ukrainy” to przede wszystkim:

  • Pilna pomoc medyczna dla uchodźców z Ukrainy realizowana we wszystkich placówkach LUX MED w całej Polsce oraz w 13 szpitalach Grupy Lux Med. W tym celu powstała specjalna, polsko-ukraińska infolinia pod nr tel. 22 45 87 007 (czynna codziennie w godzinach 9.00 -17.00) oraz adres mailowy ua.kontakt@luxmed.pl
  • Ratownictwo medyczne na granicy - ratownicy medyczni i lekarze Grupy Lux Med znajdują się wraz z niezbędnym sprzętem w bezpośredniej bliskości granicy.
  • Bezpośrednie wsparcie szpitali na Ukrainie - pracujący w Polsce ukraińscy lekarze są w stałym kontakcie z kolegami z Ukrainy. Dzięki temu jest możliwe realne, niezbędne dla ratowania życia i zdrowia wsparcie materiałowe i sprzętowe dla szpitali prowadzących działania na terenie konfliktu.
  • Partnerstwo z Polską Akcją Humanitarną, z jedną z najstarszych i cieszących się największym zaufaniem organizacji charytatywnych, by trafiać z pomocą do najbardziej potrzebujących.
  • Praca dla obywateli Ukrainy – Grupa Lux Med tworzy miejsca pracy zarówno dla lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego, jak i pracowników administracyjnych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o pozostawienie kontaktu TUTAJ
  • Seria webinarów - spotkań z psychologami i prawnikami, zarówno w języku ukraińskim, jak i polskim o czym Grupa LuxMed informuje na bieżąco w social mediach.

 

Źródło Luxmed.pl

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.