FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. FB GrupaArche
Fot. FB GrupaArche

Hotele Arche oferują uchodźcom z Ukrainy 5000 miejsc

26 lutego 2022

Polska sieć hotelowa Arche, laureat Godła „Teraz Polska”,  uruchomiła sztab pomocy dla uchodźców z Ukrainy. W 16 hotelach oraz w siedliskach Arche jest przygotowywane 5000 miejsc noclegowych.

 

 

Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski podkreśla: "Jeśli będzie taka potrzeba, przygotujemy także miejsca noclegowe w naszych salach konferencyjnych, zamówiliśmy w tym celu dodatkowe 1500 materacy. Obecnie w hotelach już zakwaterowano ponad 1000 osób, a kolejne miejsca są przygotowywane.”

O pomoc mogą starać się :

  • firmy, które poszukują miejsca dla rodzin pracowników, 
  • sztaby kryzysowe uruchomione w Urzędach Wojewódzkich,
  • fundacje i stowarzyszenia niosące pomoc potrzebującym.

 

Kontakty do koordynatorów noclegów:

  • Aleksandra Latek – Mastalerz  +48 533 444 797
  • Grzegorz Orzełowski +48 509 512 366

 

W każdym hotelu jest wyznaczony  koordynator, który będzie zbierał informacje o pilnych potrzebach zakwaterowanych, takich jak: środki higieny, leki, żywność dla dzieci, pampersy czy ubrania. Wszystkich, którzy chcą włączyć się do pomocy Arche kierujemy na konto na Facebooku Fundacji Leny Grochowskiej gdzie publikowane będą komunikaty o  zbiórkach.

Kontakt dla darczyńców czynny od poniedziałku 28.02 - Aneta Żochowska +48 535 579 491

 

Kliknij po więcej informacji

Przeczytaj wywiad Magazynu Teraz Polska z prezesem Grupy Arche Władysławem Grochowskim

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.