FUNDACJA POLSKIEGO
GODŁA PROMOCYJNEGO

karta góra
Fot. Michał Lipiński
Fot. Michał Lipiński

Krzysztof Przybył Ambasadorem Kongresu 590

5 listopada 2021

Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, Krzysztof Przybył, został uhonorowany tytułem Ambasadora Kongresu 590. Uroczystość wręczeń odbyła się drugiego dnia Kongresu 590 w G2A Arenie.

W dniach 4-5 listopada odbywa się kolejna edycja Kongresu 590 na Podkarpaciu. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego jest Partnerem Instytucjonalnym wydarzenia, w ramach kórego organizuje eksperckie panele dyskusyjne na kluczowe tematy dla polskiej gospodarki oraz wręcza statuetki „Promotor Polski” wybitnym postaciom z regionu, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju i promocji kraju.

Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego otrzymał tytuł Ambasadora Kongresu 590 za wkład merytoryczny w organizację wydarzenia oraz działalność na rzecz promocji polskiej gospodarki.

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie. Przyznam, że jestem przygotowany do wręczania naszych nagród, tym bardziej jestem zaskoczony, że sam otrzymuję wyróżnienie. Cieszę się, że  wysiłki naszej Fundacji spotkały się  z uznaniem innych. Współpraca między Fundacją Teraz Polska a Kongresem 590, będzie rozwijać się owocnie dalej, bo mamy wspólne kierunki promowania Polski i polskiej gospodarki - powiedział Krzysztof Przybył po odebraniu dyplomu.

Prezes Krzysztof Przybył jest jednym z czterech nagrodzonych. Tytuł Ambasadora Kongresu 590 otrzymali m.in.: marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, poseł Marek Suski oraz Robert Mrózek, założyciel rzeszowskiego klubu sportowego „Nan Bei – Tygrys”.

Treść uzasadnienia nadania tytułu Ambasador Kongresu 590 Krzysztofowi Przybyłowi :

Lecz wołały flagi – nie płaczcie,

choćby strzępek na maszcie – nikt się zmienić barw nie ośmieli,

Zostaniemy białoczerwone, flagi święte, flagi szalone.

„Pieśń o fladze” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oddaje charakter przedsiębiorczych Polaków, którzy mierzą się z niepewną teraźniejszością i przyszłością. Wielka przemiana polskiej gospodarki ostatnich dekad dokonała się wysiłkiem tysięcy przedsiębiorców. To dzięki nim polskie produkty i polskie marki zdobywają uznanie w Polsce i na świecie. Teraz Polska to godło które od 30 lat jest wyznacznikiem uznania dla innowacyjności, ciężkiej pracy i rzetelności. Za prostym symbolem polskiej fali stoi wysiłek prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, który z oddaniem i wielką pasją wspiera polska przedsiębiorczość.

W dowód uznania dla wieloletniej działalności mamy zaszczyt nadać tytuł Ambasadora Kongresu 590 Panu Krzysztofowi Przybyłowi.

 

karta dół

Czytaj także

Kontakt

Fundacja Godła Polskiego "Teraz Polska"

ul. Górskiego 1
00-033 Warszawa

Sekretariat

Telefon: (+48) 22 201 26 90
fundacja@terazpolska.pl

Dział Konkursu

Telefon: (+48) 22 826 01 91
konkurs@terazpolska.pl

Dział PR i komunikacji

Telefon: 506 000 253
kamilbroszko@terazpolska.pl

 

Klauzula Informacyjna (PDF)

Zamów newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: sekretariat@terazpolska.pl , telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 90 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.